قدرداني فرماندار مهریز از حضور حماسي مردم در راهپيمايي روز قدس

شناسه : 5040404

قدرداني فرماندار مهریز از حضور حماسي مردم در راهپيمايي روز قدس
فرماندار مهریز سید محمد رستگاری با صدور پیامی از حضور گسترده و پرشور مردم ولایت‌مدار، شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان مهریز در راهپیمایی روز جهانی قدس تشکروقدردانی کرد.

فرماندار شهرستان مهریز اظهار داشت: مردم انقلابی شهرستان مهریز و ایران اسلامی همه ساله به شکرانه نعمت الهی و توفیق حضور با شکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس، عشق خود را به انقلاب اسلامی به نمایش می‌گذارند و پاسخی دندان‌شکن به هجمه‌های دشمنان کوردل، به‌ویژه آمریکا و صهیونیست می‌دهند.

وی تصریح کرد: به یقین اجتماع بزرگ و با عظمت مردم شریف شهرستان مهریزهمگام با ملت عزیز ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس بر همگان ثابت کرد که ملت شریف ایران همچنان پشتیبان ولایت فقیه بوده و خواهند بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان مهریز خاطرنشان کرد: از خلق حماسه شکوه و عظمت اقشار مختلف مردم بیدار و همیشه در صحنه شهرستان به خصوص علما و روحانیون، دانشجویان و دانش‌آموزان، اساتید و فرهنگیان، اصناف و بازاریان، اصحاب رسانه و خبرنگاران و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، دستگاههاي اجرايي و نيز مسئولان سخت کوش و پرتلاش شهرستان تقدیر و تشکر کرده و قدوم پر مهر مردم مؤمن و روزه‌دار را برای حضور گسترده و پر شور در راهپیمایی روز جهانی قدس ارج می‌نهیم.


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

 

پرتال جامع امام خميني (ره)

پرتال جامع امام خميني (ره)

پايگاه اطلاع رساني مقام معظم رهبري

پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري

پرتال جامع امام خميني (ره)

يزدخبر

حاشيه

پايگاه اطلاع رساني دولت

پرتال وزارت كشور

پرتال استانداريحاشيه