فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز خبر داد: 300 دانش‌آموز مهریزی راهی مناطق عملیاتی جنوب شدند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز خبر داد: 300 دانش‌آموز مهریزی راهی مناطق عملیاتی جنوب شدند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز از اعزام 300 نفر از دانش‌آموزان مهریزی به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد. سبزعلی اکبری در مراسم بدرقه دانش‌آموزان مهریزی شرکت‌کننده در اردوی راهیان نور که در مسجد جامع ولی‌عصر مهریز با حضور فرماندار این شهرستان و جمعی دیگر از مسئولان برگزار شد، اظهار داشت: در این اردو 300 دانش‌آموز مهریزی با هفت دستگاه اتوبوس در قالب طرح آمادگی دفاعی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند. وی خاطرنشان کرد: قرار است دانش‌آموزان اعزامی به مدت سه روز از یادمان‌های شهدا و مناطق مختلف عملیاتی همچون شلمچه، فاو، هویزه، فکه، طلایه و ... دیدن کرده و با آرمان‌های امام راحل و شهدای گران‌قدر و رهبری معظم انقلاب، میثاق بسته و تجدید بیعت کنند. اکبری در مورد نقش راهیان نور در بازخوانی دلاورمردی‌ها و حماسه‌سازی‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: راهیان نور به تعبیر مقام معظم رهبری یک حرکت عظیم فرهنگی است و به طور قطع این حرکت می‌تواند زمینه دلبستگی عاطفی و اعتقادی نسل‌های آینده را با ارزش‌های نظام اسلامی به ویِژه دوران دفاع مقدس فراهم کند. وی پیوند میان دو نسل مجاهد و مدافع را از دیگر اهداف کاروان‌های راهیان نور برشمرد. اکبری عنوان کرد: در این سفر معنوی که زمینه‌های آن با همکاری آموزش و پرورش مهیا شده است، چند راوی و یادگاران هشت سال جنگ تحمیلی نیز دانش‌آموزان را همراهی خواهند کرد. حجت‌الاسلام پورصادقی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج مهریز، حسن حاضری رئیس آموزش و پرورش مهریز، ابراهیمی فرمانده بسیج دانش‌آموزی شهید فهمیده مهریز، سید جابر حسینی مسئول اردویی ناحیه بسیج و ... دانش‌آموزان مهریزی را در این اردو همراهی خواهند کرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز خبر داد: 300 دانش‌آموز مهریزی راهی مناطق عملیاتی جنوب شدند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز از اعزام 300 نفر از دانش‌آموزان مهریزی به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.
سبزعلی اکبری در مراسم بدرقه دانش‌آموزان مهریزی شرکت‌کننده در اردوی راهیان نور که در مسجد جامع ولی‌عصر مهریز با حضور فرماندار این شهرستان و جمعی دیگر از مسئولان برگزار شد، اظهار داشت: در این اردو 300 دانش‌آموز مهریزی با هفت دستگاه اتوبوس در قالب طرح آمادگی دفاعی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.
وی خاطرنشان کرد: قرار است دانش‌آموزان اعزامی به مدت سه روز از یادمان‌های شهدا و مناطق مختلف عملیاتی همچون شلمچه، فاو، هویزه، فکه، طلایه و ... دیدن کرده و با آرمان‌های امام راحل و شهدای گران‌قدر و رهبری معظم انقلاب، میثاق بسته و تجدید بیعت کنند.
اکبری در مورد نقش راهیان نور در بازخوانی دلاورمردی‌ها و حماسه‌سازی‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: راهیان نور به تعبیر مقام معظم رهبری یک حرکت عظیم فرهنگی است و به طور قطع این حرکت می‌تواند زمینه دلبستگی عاطفی و اعتقادی نسل‌های آینده را با ارزش‌های نظام اسلامی به ویِژه دوران دفاع مقدس فراهم کند.
وی پیوند میان دو نسل مجاهد و مدافع را از دیگر اهداف کاروان‌های راهیان نور برشمرد.
اکبری عنوان کرد: در این سفر معنوی که زمینه‌های آن با همکاری آموزش و پرورش مهیا شده است، چند راوی و یادگاران هشت سال جنگ تحمیلی نیز دانش‌آموزان را همراهی خواهند کرد.
حجت‌الاسلام پورصادقی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج مهریز، حسن حاضری رئیس آموزش و پرورش مهریز، ابراهیمی فرمانده بسیج دانش‌آموزی شهید فهمیده مهریز، سید جابر حسینی مسئول اردویی ناحیه بسیج و ... دانش‌آموزان مهریزی را در این اردو همراهی خواهند کرد.

آدرس کوتاه :