فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز خبر داد، 230 نفر از دانش آموزان مهریزی به راهیان نور اعزام می شوند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز خبر داد، 230 نفر از دانش آموزان مهریزی به راهیان نور اعزام می شوند


 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز از اعزام 230 نفر دانش آموزان مدارس دخترانه مهریز به راهیان نور خبر داد. سرهنگ سبزعلی اکبری از اعزام 230 نفر دانش آموزان مدارس دخترانه مهریز در پایه دوم متوسطه نیمه ماه جاری به اردوی راهیان نور خبر داد. وی ضمن بیان اینکه این دانش آموزان با 15 دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق جنگي و عملياتي جنوب كشور اعزام خواهند شد تاکید کرد: دانش آموزان شرکت کننده در اردوهای فرهنگی و معنوی راهیان نور باید از لحظه لحظه حضور در میادین هشت سال دفاع مقدس استفاده کنند. وی تصریح کرد: این دانش آموزان در اردوگاه شهید عاصی زاده مستقر و به مدت دو روز از مناطق عملیاتی شلمچه ، فتح المبین ، طلائیه ، هویزه ، معراج الشهدا و مسجد جامع خرمشهر، اروند کنار، دهلاویه بازدید و از خاطرات ، نحوه انجام عملیات و یادمانها  از زبان روایان بهره مند شدند. وی از برگزاری جلسات متعددی جهت هماهنگي براي این اعزام با حضور رياست آموزش و پرورش ، مسئول اردويي ، مسئول بسيج دانش آموزي و نمايندگي ولي فقيه در ناحيه مقاومت بسیج خبر داد و گفت: هماهنگی های لازم برای این اعزام صورت گرفته که تلاش و تعامل فرمانداری و سایر ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان نیز قابل تقدیر است.  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز خبر داد، 230 نفر از دانش آموزان مهریزی به راهیان نور اعزام می شوند

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز از اعزام 230 نفر دانش آموزان مدارس دخترانه مهریز به راهیان نور خبر داد.
سرهنگ سبزعلی اکبری از اعزام 230 نفر دانش آموزان مدارس دخترانه مهریز در پایه دوم متوسطه نیمه ماه جاری به اردوی راهیان نور خبر داد.
وی ضمن بیان اینکه این دانش آموزان با 15 دستگاه اتوبوس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق جنگي و عملياتي جنوب كشور اعزام خواهند شد تاکید کرد: دانش آموزان شرکت کننده در اردوهای فرهنگی و معنوی راهیان نور باید از لحظه لحظه حضور در میادین هشت سال دفاع مقدس استفاده کنند.
وی تصریح کرد: این دانش آموزان در اردوگاه شهید عاصی زاده مستقر و به مدت دو روز از مناطق عملیاتی شلمچه ، فتح المبین ، طلائیه ، هویزه ، معراج الشهدا و مسجد جامع خرمشهر، اروند کنار، دهلاویه بازدید و از خاطرات ، نحوه انجام عملیات و یادمانها  از زبان روایان بهره مند شدند.
وی از برگزاری جلسات متعددی جهت هماهنگي براي این اعزام با حضور رياست آموزش و پرورش ، مسئول اردويي ، مسئول بسيج دانش آموزي و نمايندگي ولي فقيه در ناحيه مقاومت بسیج خبر داد و گفت: هماهنگی های لازم برای این اعزام صورت گرفته که تلاش و تعامل فرمانداری و سایر ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان نیز قابل تقدیر است.
 

آدرس کوتاه :