فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز: برگزاری بیش از 20 برنامه در هفته بسیج در مهریز

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز: برگزاری بیش از 20 برنامه در هفته بسیج در مهریز


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز از برگزاری 20 برنامه فرهنگی در هفته بسیج در شهرستان مهریز خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از مهریز، سبزعلی اکبری پیش از ظهر امروز در نشستی خبری به مناسبت هفته بسیج از اجرای بیش از 20 برنامه در هفته بسیج در مهریز خبر داد و اظهار داشت: بیش از 14 هزار نفر در سطح پایگاه‌های مختلف بسیج شهرستان مهریز جذب و ساماندهی شده‌اند. وی خاطرنشان کرد: این افراد در قالب 140 پایگاه محلی، اداری، دانش‌آموزی و سایر اقشار فعالیت می‌کنند. اکبری با تبریک هفته بسیج اظهار امیدواری کرد: امسال که هفته بسیج با بیداری اسلامی مواج در کشورهای های اسلامی و قیام مستضعفان در سراسر جهان، مصادف شده، شاهد حضور جدی و منسجم بسیجیان در برنامه‌های مختلف خواهیم بود. وی تجمع بزرگ بسیجیان در محل سالن شهدای کارگر را مهم‌ترین برنامه‌های این شهرستان در هفته بسیج عنوان کرد. اکبری، برنامه‌های مختلف فرهنگی، نشست‌های سیاسی، مسابقات فرهنگی، قرآنی و ورزشی، عطرافشانی قبور شهدا، دیدار از خانواده‌های شهدای بسیج و جانبازان را از دیگر برنامه‌های بسیج در مهریز اعلام کرد. وی با اشاره به اهمیت طرح شجره طیبه صالحین اظهار امیدواری کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شاهد تقویت بنیان‌های فکری، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و بصیرت در جوانان باشیم. اکبری، طرح شجره طیبه را یکی از طرح‌های محوری خواند و افزود: این طرح می‌تواند با شیوه ایجابی، خلاقیت و نوآوری در جوانان را شناسایی کند و نگرانی‌ها و مشکلاتی که در مورد این قشر در جامعه وجود دارد را کاهش دهد. اکبری افزود: تاکنون 125 حلقه شجره طیبه صالحین با عضویت بیش از 3هزار بسیجی در سطح شهرستان تشکیل شده و تا پایان امسال به دو برابر افزایش خواهد یافت. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز، مهم‌ترین ماموریت نیروهای جان برکف بسیجی را حفظ و حراست از اهداف و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و تحقق منویات مقام معظم رهبری و مقابله با تهدید نرم عنوان کرد. از 30 آبان تا ششم آذرماه هفته بسیج تعیین و نامگذاری شده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز: برگزاری بیش از 20 برنامه در هفته بسیج در مهریز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز از برگزاری 20 برنامه فرهنگی در هفته بسیج در شهرستان مهریز خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از مهریز، سبزعلی اکبری پیش از ظهر امروز در نشستی خبری به مناسبت هفته بسیج از اجرای بیش از 20 برنامه در هفته بسیج در مهریز خبر داد و اظهار داشت: بیش از 14 هزار نفر در سطح پایگاه‌های مختلف بسیج شهرستان مهریز جذب و ساماندهی شده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: این افراد در قالب 140 پایگاه محلی، اداری، دانش‌آموزی و سایر اقشار فعالیت می‌کنند.
اکبری با تبریک هفته بسیج اظهار امیدواری کرد: امسال که هفته بسیج با بیداری اسلامی مواج در کشورهای های اسلامی و قیام مستضعفان در سراسر جهان، مصادف شده، شاهد حضور جدی و منسجم بسیجیان در برنامه‌های مختلف خواهیم بود.
وی تجمع بزرگ بسیجیان در محل سالن شهدای کارگر را مهم‌ترین برنامه‌های این شهرستان در هفته بسیج عنوان کرد.
اکبری، برنامه‌های مختلف فرهنگی، نشست‌های سیاسی، مسابقات فرهنگی، قرآنی و ورزشی، عطرافشانی قبور شهدا، دیدار از خانواده‌های شهدای بسیج و جانبازان را از دیگر برنامه‌های بسیج در مهریز اعلام کرد.
وی با اشاره به اهمیت طرح شجره طیبه صالحین اظهار امیدواری کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شاهد تقویت بنیان‌های فکری، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و بصیرت در جوانان باشیم.
اکبری، طرح شجره طیبه را یکی از طرح‌های محوری خواند و افزود: این طرح می‌تواند با شیوه ایجابی، خلاقیت و نوآوری در جوانان را شناسایی کند و نگرانی‌ها و مشکلاتی که در مورد این قشر در جامعه وجود دارد را کاهش دهد.
اکبری افزود: تاکنون 125 حلقه شجره طیبه صالحین با عضویت بیش از 3هزار بسیجی در سطح شهرستان تشکیل شده و تا پایان امسال به دو برابر افزایش خواهد یافت.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز، مهم‌ترین ماموریت نیروهای جان برکف بسیجی را حفظ و حراست از اهداف و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و تحقق منویات مقام معظم رهبری و مقابله با تهدید نرم عنوان کرد.
از 30 آبان تا ششم آذرماه هفته بسیج تعیین و نامگذاری شده است.


آدرس کوتاه :