فرمانده بسیج مهریز خبر داد: اعزام 500 نفر از مردم مهریز به مرقد مطهر امام

فرمانده بسیج مهریز خبر داد: اعزام 500 نفر از مردم مهریز به مرقد مطهر امام


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، سرهنگ محمدرضا دهقان‌دهنوی از اعزام 500 نفر از مردم شهرستان مهریز به مرقد مطهر امام(ره) خبر داد و اظهار داشت: امسال طبق معمول سال‌های گذشته مردم متدین و انقلابی شهرستان مهریز استقبال گرمی از اعزام به مرقد مطهر حضرت امام(ره) داشته‌اند که سهمیه این شهرستان امسال 500 نفر در قالب 12 دستگاه اتوبوس در نظر گرفته شده است. وی از مردم وفادار و همیشه در صحنه شهرستان مهریز خواست تا برای ثبت‌نام تا تاریخ دهم خرداد، هر چه سریع‌تر به پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت مقاومت بسیج محلات مراجعه کنند. وی هم‌چنین از برگزاری مراسم تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با عنوان «یاد یاران» خبر داد و گفت: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در گردهمایی که چهارشنبه، سوم خرداد ساعت 18 در محل مسجد جامع ولی‌عصر با سخنرانی یکی از وعاظ مطرح کشوری برگزار می‌شود، تجلیل خواهند شد. فرماندار مهریز نیز در این مراسم بر لزوم آمادگی بیش از پیش دستگاه‌های اجرایی و عموم مردم برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) در این شهرستان تاکید کرد.
فرمانده بسیج مهریز خبر داد: اعزام 500 نفر از مردم مهریز به مرقد مطهر امام

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، سرهنگ محمدرضا دهقان‌دهنوی از اعزام 500 نفر از مردم شهرستان مهریز به مرقد مطهر امام(ره) خبر داد و اظهار داشت: امسال طبق معمول سال‌های گذشته مردم متدین و انقلابی شهرستان مهریز استقبال گرمی از اعزام به مرقد مطهر حضرت امام(ره) داشته‌اند که سهمیه این شهرستان امسال 500 نفر در قالب 12 دستگاه اتوبوس در نظر گرفته شده است.
وی از مردم وفادار و همیشه در صحنه شهرستان مهریز خواست تا برای ثبت‌نام تا تاریخ دهم خرداد، هر چه سریع‌تر به پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت مقاومت بسیج محلات مراجعه کنند.
وی هم‌چنین از برگزاری مراسم تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با عنوان «یاد یاران» خبر داد و گفت: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در گردهمایی که چهارشنبه، سوم خرداد ساعت 18 در محل مسجد جامع ولی‌عصر با سخنرانی یکی از وعاظ مطرح کشوری برگزار می‌شود، تجلیل خواهند شد.
فرماندار مهریز نیز در این مراسم بر لزوم آمادگی بیش از پیش دستگاه‌های اجرایی و عموم مردم برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) در این شهرستان تاکید کرد.

آدرس کوتاه :