فرماندار و امام جمعه مهریز در پیامی مشترک از حضور پرشور مردم مهریز در نماز وحدت آفرین عید فطر قدردانی کردند


رماندار و امام جمعه این شهرستان در پیامی مشترک ضمن تبریک عید سعید فطر از حضور پرشور و حدت آفرین مردم مهریز در نماز عید سعید فطر تقدیر وتشکر نمودند.

#پیام_تبریک_و_تقدیر
#امام_جمعه و #فرماندار #مهریز

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ، فرماندار و امام جمعه این شهرستان در پیامی مشترک ضمن تبریک عید سعید فطر از حضور پرشور و حدت آفرین مردم مهریز در نماز عید سعید فطر تقدیر وتشکر نمودند.

متن این پیام بدین شرح است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

«أللّهُمَّ أهْلَ الکِبریآء وَالعَظَمَة وأهلَ الجُودِ وَالجَبَروتِ وَأهلَ العَفْوِ وَالرَّحْمَة

عید سعید فطر، پاداش خداوند متعال به مؤمنان،روزه داران و شب زنده دارانی است که توفیق عبادت و بندگی در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در کارنامه اعمالشان به ثبت رسانده اند و به تهذیب و تزکیه نفس خود پرداختند.

فطر جشن فطرت‌های پاکی است که در ماه مهمانی خدا به وصل و قربش نایل شده‌اند و در چشمه فیاض الهی رمضان ، وجود خود را از غبارهای دنیوی زدوده‌اند و شایسته و سربلند از آزمون اخلاص و بردباری به سرمنزل توبه و بازگشت به درگاه خداوند یکتا رسیده‌اند تا در طلیعه ماه شوال این بزم عظیم، خداوند را شاکر باشند.

بی تردید سعادت و سرافرازی ابدی از آن کسانی است که همه عمر چون ایام این ماه مبارک، اندیشه عبادت پروردگار منان و خدمتگزاری و مهربانی به خلق او دارند.

نماز عید فطر در فرهنگ اسلامی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و مسلمانان با حضور گسترده و پرشور خود در این نماز وحدت و همبستگی خود را به جهانیان نشان می دهند.

اینجانبان ضمن سپاس به درگاه پروردگار منان به خاطر نعمت وجود چنین مردم ولایتمدار،هوشیار ،موقعیت شناس و متحد، از شما مردم بزرگوار باغ شهر تاریخی مهریز که به مدد الهی و با عزمی راسخ ، اتحاد و همدلی خود را  به نمایش درآوردید  و در پایان ماه غفران و رحمت  و در بزرگترین جریان فرهنگی شهرستان ، چنین صحنه‌ی باشکوهی را رقم زدید ،عمیقاً تقدیر و تشکر می نماییم.

از خداوند منان سعادت و سربلندی را برای همگان مسئلت داریم.

آمین یا رب العالمین
آدرس کوتاه :