فرماندار مهریز: 100 درصد مصوبات سفر رهبری در مهریز اجرایی شد

فرماندار مهریز: 100 درصد مصوبات سفر رهبری در مهریز اجرایی شد


فرماندار مهریز گفت: نزدیک به 100 درصد پروژه‌های مصوب سفر رهبری در مهریز اجرا شده است.  به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مهدی کیانی مقدم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مهریز اظهار کرد: 12 دی‌ ماه 1386 یادآور خاطره‌ افتخارآفرین سفر پرخیر و برکت و تاریخی مقام عظمای ولایت به استان دارالعباده یزد است که به حق به نام روز یزد نام‌گذاری شده است. وی خاطرنشان کرد: این سفر تاریخی علاوه بر برکات فراوان معنوی، دستاوردهای مادی بسیاری نیز برای کل استان از جمله شهرستان ولایت‌مدار مهریز داشته است که جای شکر و قدردانی دارد. کیانی مقدم بیان کرد: 53 پروژه با اعتباری بالغ بر 84 میلیارد ریال از محل اعتبارات ویژه این سفر برای شهرستان مهریز داشتیم که به دستگاه‌های اجرای متعددی مشتمل بر اوقاف و امور خیریه، تربیت بدنی، منابع طبیعی، نوسازی مدارس، استانداری، بنیاد مسکن، دانشگاه علوم پزشکی، بهزیستی، سازمان تبلیغات اسلامی، جهاد کشاورزی، صدا و سیما، آب و فاضلاب شهری، شهرداری و کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) اختصاص یافته است. فرماندار مهریز عنوان کرد: نزدیک به 50 درصد اعتبارات اختصاص یافته این پروژه‌ها را بخش کشاورزی و آب شهرستان با توجه به بحران خشکسالی به خود اختصاص داده است. وی تصریح کرد: ‌تمام این پروژه‌ها نزدیک به 100 درصد پیشرفت داشته است.
فرماندار مهریز: 100 درصد مصوبات سفر رهبری در مهریز اجرایی شد

فرماندار مهریز گفت: نزدیک به 100 درصد پروژه‌های مصوب سفر رهبری در مهریز اجرا شده است.

خبرگزاری فارس: 100 درصد مصوبات سفر رهبری در مهریز اجرایی شد


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مهدی کیانی مقدم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مهریز اظهار کرد: 12 دی‌ ماه 1386 یادآور خاطره‌ افتخارآفرین سفر پرخیر و برکت و تاریخی مقام عظمای ولایت به استان دارالعباده یزد است که به حق به نام روز یزد نام‌گذاری شده است.
وی خاطرنشان کرد: این سفر تاریخی علاوه بر برکات فراوان معنوی، دستاوردهای مادی بسیاری نیز برای کل استان از جمله شهرستان ولایت‌مدار مهریز داشته است که جای شکر و قدردانی دارد.
کیانی مقدم بیان کرد: 53 پروژه با اعتباری بالغ بر 84 میلیارد ریال از محل اعتبارات ویژه این سفر برای شهرستان مهریز داشتیم که به دستگاه‌های اجرای متعددی مشتمل بر اوقاف و امور خیریه، تربیت بدنی، منابع طبیعی، نوسازی مدارس، استانداری، بنیاد مسکن، دانشگاه علوم پزشکی، بهزیستی، سازمان تبلیغات اسلامی، جهاد کشاورزی، صدا و سیما، آب و فاضلاب شهری، شهرداری و کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) اختصاص یافته است.
فرماندار مهریز عنوان کرد: نزدیک به 50 درصد اعتبارات اختصاص یافته این پروژه‌ها را بخش کشاورزی و آب شهرستان با توجه به بحران خشکسالی به خود اختصاص داده است.
وی تصریح کرد: ‌تمام این پروژه‌ها نزدیک به 100 درصد پیشرفت داشته است.

آدرس کوتاه :