فرماندار مهریز: ۳۰ پروژه به مبلغ ۸۳۴۲۰ میلیون ریال در مهریز افتتاح شد

فرماندار مهریز: ۳۰ پروژه به مبلغ ۸۳۴۲۰ میلیون ریال در مهریز افتتاح شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز،  با حضور دشتی معاون سیاسی استاندار، فرماندار مهریز و جمعی از مسئولین استان و شهرستان و به مناسبت دهه فجر  ۳۰ پروژه به مبلغ ۸۳۴۲۰ میلیون ریال در مهریز افتتاح شد. مهدی کیانی مقدم در مراسم افتتاح این پروژه ها افزود: امروز به میمنت ایام الله دهه فجر ۵ پروژه در بخش کشاورزی، ۱۸ پروژه در بخش زیربنایی، ۱ پروژه در بخش آب، ۶ پروژه در بخش فرهنگی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در مجموع ۴۱۱۰۰ میلیون ریال و ۴۲۳۲۰ میلیون ریال از سهم بخش دولتی به بهره برداری رسید. زیر گذر امام علی و مخزن ۵۰۰ متر مکعبی سریشم پزی های مهریز دو پروژه مطرحی بود که در شهرستان مهریز بصورت نمادین افتتاح شد. عملیات احداث زیر گذر امام علی مهریز به عنوان پرترددترین مسیرهای ییلاقی استان یزد سال گذشته آغاز شد که با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان در دهه فجر امسال به بهره برداری رسید. این زیر گذر علاوه بر اینکه ترافیک مسیر یزد به میانکوه را در روزهای تعطیل کاهش خواهد داد، مسیر دسترسی هم استانی های عزیز را به روستاهای ییلاقی مهریز نظیر منشاد و تنگ چنار تا ۵ کیلومتر نزدیکتر می کند. مخزن ۵۰۰ متر مکعبی برای تامین آب سریشم پزی های مهریز مشکلات کم آبی این واحدهای تولیدی را رفع کرد. ۵۲ واحد در دو منطقه هرفته و سریزد کار پخت سریشم را بر عهده دارند. سریشم چسبی طبیعی‌ست که از ضایعات پوست حیوانات تهیه می‌شود. این چسب در صنایع گوناگون ازجمله کبریت سازی، رنگ سازی، مهمات سازی و صحافی کتاب و غیره کاربرد دارد.
فرماندار مهریز: ۳۰ پروژه به مبلغ ۸۳۴۲۰ میلیون ریال در مهریز افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز،  با حضور دشتی معاون سیاسی استاندار، فرماندار مهریز و جمعی از مسئولین استان و شهرستان و به مناسبت دهه فجر  ۳۰ پروژه به مبلغ ۸۳۴۲۰ میلیون ریال در مهریز افتتاح شد.
مهدی کیانی مقدم در مراسم افتتاح این پروژه ها افزود: امروز به میمنت ایام الله دهه فجر ۵ پروژه در بخش کشاورزی، ۱۸ پروژه در بخش زیربنایی، ۱ پروژه در بخش آب، ۶ پروژه در بخش فرهنگی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در مجموع ۴۱۱۰۰ میلیون ریال و ۴۲۳۲۰ میلیون ریال از سهم بخش دولتی به بهره برداری رسید.
زیر گذر امام علی و مخزن ۵۰۰ متر مکعبی سریشم پزی های مهریز دو پروژه مطرحی بود که در شهرستان مهریز بصورت نمادین افتتاح شد.
عملیات احداث زیر گذر امام علی مهریز به عنوان پرترددترین مسیرهای ییلاقی استان یزد سال گذشته آغاز شد که با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان در دهه فجر امسال به بهره برداری رسید.
این زیر گذر علاوه بر اینکه ترافیک مسیر یزد به میانکوه را در روزهای تعطیل کاهش خواهد داد، مسیر دسترسی هم استانی های عزیز را به روستاهای ییلاقی مهریز نظیر منشاد و تنگ چنار تا ۵ کیلومتر نزدیکتر می کند.
مخزن ۵۰۰ متر مکعبی برای تامین آب سریشم پزی های مهریز مشکلات کم آبی این واحدهای تولیدی را رفع کرد.
۵۲ واحد در دو منطقه هرفته و سریزد کار پخت سریشم را بر عهده دارند.
سریشم چسبی طبیعی‌ست که از ضایعات پوست حیوانات تهیه می‌شود.
این چسب در صنایع گوناگون ازجمله کبریت سازی، رنگ سازی، مهمات سازی و صحافی کتاب و غیره کاربرد دارد.

آدرس کوتاه :