فرماندار مهریز / چشم انداز خدمات کمیته امدادامام خمینی (ره) در پایان باید منجر به خودکفایی و ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده های تحت حمایت شود.


سید محمد رستگاری فرماندار شهرستان مهریز شب گذشته به همراه معاونت فرمانداری و مسئولین کمیته امداد شهرستان مهریز از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ( ره) بازدید کرد.

سید محمد رستگاری فرماندار شهرستان مهریز  شب گذشته به همراه معاونت فرمانداری و مسئولین کمیته امداد شهرستان مهریز  از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ( ره) بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ؛ سید محمد رستگاری فرماندار مهریز در این بازدید با تاکید به اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره)  پناهگاه افراد محروم و مستضعف جامعه است بیان داشت :این نهاد یادگار امام راحل (ره) است که با هدف کمک به اقشار محروم و مستضعف و حمایت مادی و معنوی آنها تاسیس شد و تاکنون خدمات بسیار مفیدی به اقشار هدف ارائه کرده است.

وی با اشاره به خدمات امداد در زمینه های تهیه جهیزیه نوعروسان، تامین مسکن و اشتغال تاکید کرد: چشم انداز خدمات امداد در پایان باید منجر به خودکفایی و ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده های تحت حمایت شود.

سید محمدرستگاری یادآور شد: با توجه به سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، کمیته امداد با استفاده از مولفه های مدیریت جهادی یعنی دلسوزی، رضایت خدا و تلاش مضاعف در جهت خدمت به جامعه هدف پیشگام باشد.

وی بر ضرورت توجه به نیازهای خانواده های افراد زیر پوشش بویژه خانوارهای بی سرپرست تاکید کرد و گفت: همه کسانی که در این نهاد به مردم خدمت می کنند دارای روحیه ای جهادی و امدادی هستند.

فرماندار مهریز بیان کرد: کمیته امداد در زمینه اجرای طرح های خود اشتغالی و مشاغل خانگی علاوه بر خانواده های زیر پوشش به سایر خانواده های نیازمند نیز توجه داشته باشد.آدرس کوتاه :