فرماندار مهریز همکاری و پیگیری نماینده مجلس در اختصاص بودجه‌های ملی را خواستار شد


فرماندار مهریز با اشاره به اینکه هر هفته مسافران زیادی از مناطق مختلف استان یزد و دیگر شهرستان بخاطر شرایط آب و هوایی به این شهرستان سفرمی‌کنند، همکاری و پیگیری نماینده مجلس در اختصاص بودجه‌های ملی را خواستار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز رضا زارع زاده در جلسه مشترک نماینده مجلس و اعضای شورای شهر  با اشاره به اینکه هر هفته مسافران زیادی از مناطق مختلف استان یزد و دیگر شهرستان بخاطر شرایط آب و هوایی به این شهرستان سفرمی‌کنند، همکاری و پیگیری نماینده مجلس در اختصاص بودجه‌های ملی را خواستار شد.

رضا زارع زاده مهریزی افزود: همکاری مسئولان استان به خصوص نماینده  مجلس در جذب بودجه برای تکمیل و شروع برخی طرح‌های جدید ضروری است.

همچنین محمدرضا صباغیان بافقی  افزود: اگر در تصویب و اجرای طرح‌های عمران شهری موضوع دقیقا بررسی و سپس بر حسب نیازهای واقعی منطقه و مردم اقدام شود از برخی مشکلات جلوگیری می‌شود.

وی ادامه داد: طراحی خیابان‌ها و بوستان‌ها و هر آنچه شهروندان در شهر به آن نیاز دارند باید به گونه‌ای توسط شهرداری و شورای شهر اجرا شود که سال‌های متمادی همگان بتوانند از مزایای این طرح‌ها استفاده کنند.

همچنین شهردار مهریز گفت: همدلی خوبی بین مسئولان اجرایی با شهرداری و شورای شهر برای انجام طرح‌های عمرانی مطلوب و رضایت بخش است و مشکلی در این ارتباط وجود ندارد.

احمد آخوندی از آینده‌نگری و برنامه‌محوری به عنوان رویکرد طراحی و اجرای طرح‌های مختلف عمرانی در شهر یاد کرد.

نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی روز سه‌شنبه در جلسه کارگروه توسعه شهرستان مهریز از مدیران اجرایی خواسته بود گزارش‌های مجموعه تحت مدیریت خود را منظم به مردم ارائه کنند و اگر نیازی هم به پیگیری در مجلس باشد، نمایندگان استان یزد موارد را از طریق وزیران مرتبط پیگیری خواهند کرد.

صباغیان بافقی افزود: پاسخگویی صادقانه مسئولان به مردم و حضور مرتب آنها در جامعه از اهداف نظام است و بخش قابل توجهی از مشکلات و مطالبات مردم در عرصه‌های مختلف با پیگیری مسئولان قابل رفع است و در این زمینه کارهای خوبی هم صورت گرفته است  که باید تداوم داشته باشد.

نماینده شهرستان های بافق ، مهریز، بهاباد ، خاتم و ابرکوه در مجلس خاطر نشان کرد: جلب اعتماد عمومی مردم و دمیدن روح امید در آنها از جمله وظیفه مهم مدیران است.
آدرس کوتاه :