فرماندار مهریز: مهریز باغ شهرفلات کویر مرکزی ایران است


فرماندار مهریز در مراسم روز مهریز در باغ پهلوان پور گفت ؛ مهریز باغ شهر کویر مرکزی ایران است و باید تلاش کرد این باغ شهر حفظ شود و به علاقمندان معرفی شود .

فرماندار مهریز در مراسم روز مهریز در باغ پهلوان پور گفت ؛ مهریز باغشهر کویر مرکزی ایران است و باید تلاش کرد این باغشهر حفظ شود و به علاقمندان معرفی شود .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز :سید محمد رستگاری فرماندار مهریز در مراسم روز مهریز که در باغ جهانی پهلوانپور شهرستان برگزار شد گفت: مهریز باغ شهر کویر مرکزی ایران است و باید تلاش کرد این باغشهر حفظ شود و علاقمندان معرفی شود.

گفتنی است این مراسم در هفتمین روز از بهار سال 94 به میزبانی اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مهریز با عنوان روز معرفی جاذبه های طبیعی، تاریخی، گردشگری و فرهنگی مهریز با حضور شرافت مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، رستگاری فرماندار ، فلاحتی سرپرست سازمان میراث فرهنگی و جمعی از مسئولین و مردم این شهرستان و میهمانان نوروزی از استانهای دیگر در باغ تاریخی پهلوان پور مهریز برگزار گردید.

این مراسم در قالب برنامه های متنوع از جمله سخنرانی ،اجرای ورزش باستانی، شعر خوانی ، اجرای زنده خوانندگان بومی ، و نمایش سیاه بازی همراه بود ، در خاتمه حضار با آش محلی ( شولی) پذیرایی شدند .

 آدرس کوتاه :