فرماندار مهریز مشکلات شرکت تعاونی دهستان بهادران را بررسی کرد

فرماندار مهریز مشکلات شرکت تعاونی دهستان بهادران را بررسی کرد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز به همراه رئیس تعاون روستایی این شهرستان با حضور در دهستان بهادران مشکلات شرکت تعاونی این دهستان را بررسی کردند. عدم نقدینگی شرکت تعاونی، قدیمی بودن دستگاه های دو جایگاه عرضه سوخت و مجهز نبودن این دستگاه ها به کارت خوان از جمله مشکلات این شرکت تعاونی بود که هیئت مدیره این شرکت به اطلاع فرماندار مهریز رساندند و فرماندار مهریز هم قول پیگیری این مشکلات را داد. بررسی های لازم برای تامین اعتبار لازم برای نقدینگی شرکت و تسریع در مجهز کردن جایگاه های عرضه سوخت با توجه به اجرایی شدن قانون هدفمند کردن یارانه ها و اهمیت سوخت و سوخت رسانی که از جمله نیازهای اصلی مردم می باشد از دستورات و تاکیدات فرماندار مهریز بود. راه اندازی واحد اعتباری تسهیلات قرض الحسنه از دیگر خواسته های هیئت مدیره شرکت تعاون روستایی بهادران بود که فرماندار مهریز قول بررسی و پیگیری آن را داد. گفتنی است 3 باب فروشگاه تعاونی با مجموع 720 عضو در این دهستان قرار دارد.  
فرماندار مهریز مشکلات شرکت تعاونی دهستان بهادران را بررسی کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز به همراه رئیس تعاون روستایی این شهرستان با حضور در دهستان بهادران مشکلات شرکت تعاونی این دهستان را بررسی کردند.

عدم نقدینگی شرکت تعاونی، قدیمی بودن دستگاه های دو جایگاه عرضه سوخت و مجهز نبودن این دستگاه ها به کارت خوان از جمله مشکلات این شرکت تعاونی بود که هیئت مدیره این شرکت به اطلاع فرماندار مهریز رساندند و فرماندار مهریز هم قول پیگیری این مشکلات را داد.

بررسی های لازم برای تامین اعتبار لازم برای نقدینگی شرکت و تسریع در مجهز کردن جایگاه های عرضه سوخت با توجه به اجرایی شدن قانون هدفمند کردن یارانه ها و اهمیت سوخت و سوخت رسانی که از جمله نیازهای اصلی مردم می باشد از دستورات و تاکیدات فرماندار مهریز بود.

راه اندازی واحد اعتباری تسهیلات قرض الحسنه از دیگر خواسته های هیئت مدیره شرکت تعاون روستایی بهادران بود که فرماندار مهریز قول بررسی و پیگیری آن را داد.

گفتنی است 3 باب فروشگاه تعاونی با مجموع 720 عضو در این دهستان قرار دارد.

 

آدرس کوتاه :