فرماندار مهریز : مدیران صادقانه مردم را در جریان خدمات دولت قرار دهند


فرماندار مهریز گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی به صورت مستمر به خصوص در هفته دولت ( ۲ الی ۸ شهریور ) مردم را صادقانه و بدون افراط و تفریط در جریان مسائل و خدمات دولت و نظام اسلامی قرار دهند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز ، رضا زارع‌زاده مهریزی در شورای اداری شهرستان که به مناسبت هفته دولت  در محل دهیاری روستای منشاد ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی  افزود: پاسخگویی شفاف و دقیق به مردم و ارائه گزارش بدون بزرگ‌نمایی و بر اساس واقعیات باید مدنظر مدیران قرار گیرد.

فرماندار مهریز ادامه داد: مردم به رغم تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی همراه با  نظام و انقلاب اسلامی هستند و همواره وضعیت جامعه را به درستی می‌شناسند و به کشور خدمت می‌کنند.

مقام عالی دولت در شهرستان مهریز  اظهار داشت: دمیدان روح امید و نشاط به مردم با حضور در جامعه و جلب همکاری همگان جزو برنامه‌های محوری دولت است.

زارع زاده مهریزی تصریح کرد: به رغم توطئه‌هایی که علیه نظام می‌شود مردم در ۴۰ سال گذشته در کنار انقلاب بوده‌اند و با مدیران در تحقق اهداف نظام همکاری بسیار خوبی داشته اند.

وی بیان داشت: باید با مردم صمیمی و با سعه‌صدر برخورد کرد و قدر آنها که همواره پشتیبان نظام اسلامی هستند به نحوی مناسب دانست.

در این جلسه بر ارائه گزارش درست به مردم در هفته دولت توسط مسئولان شهرستان مهریز تاکید شد.


آدرس کوتاه :