فرماندار مهریز ساماندهی جاده تنگچنار را خواستار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ، روز یکشنبه فرماندار مهریز به همراه اعضای شورای ترافیک شهرستان از جاده تنگچنار بازدید کردند . فرماندار مهریز با حضور در جاده پرتردد تنگچنار مهریز از نزدیک در جریان وضعیت این مسیر قرار گرفت و افزود: برای ساماندهی این جاده باید مسئولان بیشتر فعالیت کنند . رضا زارع زاده ادامه داد: این مسیر به دلیل واقع شدن در مناطق ییلاقی شهرستان همواره به خصوص ایام تعطیل هفته بسیار پر رفت و آمد است و رسیدگی به وضعیت آن موضوع مهمی است . زارع زاده مهریزی تصریح کرد: پیگیری مطالبه مردم و ساماندهی جاده با همت و همکاری مسئولان شهرستان، حمایت و همراهی مدیران استان در دستور کار است . وی ابراز امیدواری کرد که هرچه زودتر طرح ساماندهی جاده با همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی منطقه پیگیری و از بروز خسارت و وقوع تصادف در منطقه جلوگیری شود . اعضای شورای ترافیک مهریز از جاده تنگچنار بازدید کردند و مقرر شد ساماندهی این مسیر شامل تعریض، نصب چراغ راهنما و ایجاد دست انداز بر حسب ضرورت در اسرع وقت انجام شود . دهستان تنگچنار با 2 هزار و 500 نفر جمعیت در 40 کیلومتری غرب شهر مهریز قرار دارد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ، روز یکشنبه فرماندار مهریز به همراه اعضای شورای ترافیک شهرستان از جاده تنگچنار بازدید کردند .

فرماندار مهریز با حضور در جاده پرتردد تنگچنار مهریز از نزدیک در جریان وضعیت این مسیر قرار گرفت و افزود: برای ساماندهی این جاده باید مسئولان بیشتر فعالیت کنند.

رضا زارع زاده ادامه داد: این مسیر به دلیل واقع شدن در مناطق ییلاقی شهرستان همواره به خصوص ایام تعطیل هفته بسیار پر رفت و آمد است و رسیدگی به وضعیت آن موضوع مهمی است.

زارع زاده مهریزی تصریح کرد: پیگیری مطالبه مردم و ساماندهی جاده با همت و همکاری مسئولان شهرستان، حمایت و همراهی مدیران استان در دستور کار است.

وی ابراز امیدواری کرد که هرچه زودتر طرح ساماندهی جاده با همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی منطقه پیگیری و از بروز خسارت و وقوع تصادف در منطقه جلوگیری شود.

اعضای شورای ترافیک مهریز از جاده تنگچنار بازدید کردند و مقرر شد ساماندهی این مسیر شامل تعریض، نصب چراغ راهنما و ایجاد دست انداز بر حسب ضرورت در اسرع وقت انجام شود.

دهستان تنگچنار با 2 هزار و 500 نفر جمعیت در 40 کیلومتری غرب شهر مهریز قرار دارد.
آدرس کوتاه :