فرماندار مهریز : رونق تولید و اشتغال هدف و محور دولت در مناطق روستایی است


فرماندار مهریز در جلسه اعضای شورا و دهیاران دهستان خورمیزات با بیان اینکه رونق تولید و اشتغال هدف و محور دولت در مناطق روستایی است افزود: تاکنون توسط بخشداری و دهیاران کارهای خوبی در روستاها به خصوص زیر ساخت‌ها انجام شده است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ، رضا زارع زاده در جمع اعضای شورا و دهیاران دهستان خورمیزات گفت: رونق تولید و اشتغال هدف و محور دولت در مناطق روستایی است .

فرماندار مهریز افزود: تاکنون توسط بخشداری و دهیاران کارهای خوبی در روستاها به خصوص زیر ساخت‌ها انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: دهیاران با همکاری شوراهای اسلامی باید مسائل و مشکلات را بررسی، دسته بندی و سپس برای حل آنها با جلب مشارکت بخش خصوصی اقدام کنند.

همچنین محمدرضا صباغیان  افزود: رویکرد نمایندگان مجلس در تصویب قوانین همواره خدمت به مرم به خصوص در مناطق دوردست و محروم روستاهاست.

وی ادامه داد: اختصاص بودجه برای اجرای طرح‌های عمرانی، فرهنگی، ورزشی و تولید از برنامه‌های مهمی است که توسط مجلس پیگیری  و اقدام شده است.

نماینده مردم مهریز، بافق ، بهاباد ، خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: قطعا دولت و مجلس نمیتوانند بدون حمایت و همراهی مردم و خیران به برنامه‌ها عمل کنند.

صباغیان اظهار داشت: نقش بخش خصوصی و خیران در روستاها برای گسترش فعالیت‌های فرهنگی و عمرانی بسیار مهم است و باید اقدام کنند.

روستای خورمیز با ۲ هزار نفر جمعیت در ۱۰ کیلومتری شهر مهریز قرار دارد .




آدرس کوتاه :