فرماندار مهریز در همایش تجلیل از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی: تربیت نسل جوان باید براساس آموزه‌های دینی باشد

فرماندار مهریز در همایش تجلیل از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی: تربیت نسل جوان باید براساس آموزه‌های دینی باشد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مهدی کیانی‌مقدم در همایش بزرگداشت مقام استاد که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهریز و به مناسبت گرامیداشت مقام معلم برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش معلمان و اساتید دانشگاه اظهار داشت: همه مردم باید تلاش و زحمات معلمان و اساتید دانشگاه که در فعالیت‌های علمی و فرهنگی خود نسبت به تربیت و هدایت دانش‌آموزان گام برمی‌دارند را قدردان باشند. وی افزود: اگر کار تربیت نسل جوان و آینده‌سازان میهن اسلامی براساس سفارشات مکتب حیات‌بخش اسلام و آموزه‌های دینی باشد، به طور قطع نتایج عظیمی را به همراه دارد. کیانی‌مقدم تصریح کرد: دانشجویان از رفتار و کردار اساتید خود در سطوح مختلف تحصیلی الگو می‌گیرند به همین دلیل این رفتارها و عملکردها باید بسیار ظریف، دقیق و حساب شده باشد. کیانی‌مقدم هم‌چنین با اشاره به تهدید نرم دشمن اظهار داشت: دشمن تلاش می‌کند که نسل جوان را از ارزش‌ها دور کند، به همین دلیل باید با برنامه‌ریزی فرهنگی و دینی برای خنثی کردن این توطئه اقدام جدی انجام داد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مهریز نیز در این مراسم ضمن نکوداشت مقام معلم با برشمردن ویژگی‌های شهید مطهری در زمینه‌های تعلیم و پژوهش گفت: انتخاب سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری به عنوان روز معلم انتخابی بسیار شایسته و به جا است، شهید استاد مطهری با کوله‌باری از اندیشه‌های ناب و اصیل اسلامی وارد محیط پرمخاطره دانشگاه شد و با تمام توان و نیرو از اسلام ناب و حقیقی دفاع کرد. وی افزود: او هم در مقابل روشن‌فکران غرب‌زده ایستاد و هم در مقابل انسان‌های متحجر که از دین و مقتضیات زمان خویش آگاهی نداشتند. در این مراسم با اهدای لوح سپاس و یادبودی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مهریز تجلیل شد.
فرماندار مهریز در همایش تجلیل از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی: تربیت نسل جوان باید براساس آموزه‌های دینی باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مهدی کیانی‌مقدم در همایش بزرگداشت مقام استاد که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهریز و به مناسبت گرامیداشت مقام معلم برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش معلمان و اساتید دانشگاه اظهار داشت: همه مردم باید تلاش و زحمات معلمان و اساتید دانشگاه که در فعالیت‌های علمی و فرهنگی خود نسبت به تربیت و هدایت دانش‌آموزان گام برمی‌دارند را قدردان باشند.
وی افزود: اگر کار تربیت نسل جوان و آینده‌سازان میهن اسلامی براساس سفارشات مکتب حیات‌بخش اسلام و آموزه‌های دینی باشد، به طور قطع نتایج عظیمی را به همراه دارد.
کیانی‌مقدم تصریح کرد: دانشجویان از رفتار و کردار اساتید خود در سطوح مختلف تحصیلی الگو می‌گیرند به همین دلیل این رفتارها و عملکردها باید بسیار ظریف، دقیق و حساب شده باشد.
کیانی‌مقدم هم‌چنین با اشاره به تهدید نرم دشمن اظهار داشت: دشمن تلاش می‌کند که نسل جوان را از ارزش‌ها دور کند، به همین دلیل باید با برنامه‌ریزی فرهنگی و دینی برای خنثی کردن این توطئه اقدام جدی انجام داد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مهریز نیز در این مراسم ضمن نکوداشت مقام معلم با برشمردن ویژگی‌های شهید مطهری در زمینه‌های تعلیم و پژوهش گفت: انتخاب سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری به عنوان روز معلم انتخابی بسیار شایسته و به جا است، شهید استاد مطهری با کوله‌باری از اندیشه‌های ناب و اصیل اسلامی وارد محیط پرمخاطره دانشگاه شد و با تمام توان و نیرو از اسلام ناب و حقیقی دفاع کرد.
وی افزود: او هم در مقابل روشن‌فکران غرب‌زده ایستاد و هم در مقابل انسان‌های متحجر که از دین و مقتضیات زمان خویش آگاهی نداشتند.
در این مراسم با اهدای لوح سپاس و یادبودی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مهریز تجلیل شد.

آدرس کوتاه :