فرماندار مهریز خواستار شد: حمایت از نهادهای مردمی و خودجوش قرآنی

فرماندار مهریز خواستار شد: حمایت از نهادهای مردمی و خودجوش قرآنی


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مهدی کیانی مقدم ظهر امروز در بازدید از موسسه مهد قرآن حضرت صاحب العصر (عج) مهریز خواستار حمایت اداره تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی از نهادهای مردمی و خودجوش قرآنی از جمله مهد قرآن حضرت صاحب العصر (عج) در این شهرستان شد. وی افزود: برای آموزش قرآن باید از تمامی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های شهرستان اعم از مساجد، حسینه‌ها، محافل خانگی و حتی اماکن دولتی و تقویت هیئت‌های قرآنی بیشتر از گذشته بهره جست. کیانی مقدم با بیان اینکه پژوهش و یادگیری قرآن کریم و عمل به آن رمز موفقیت ما انسان‌هاست، تصریح کرد: قرآن دستورالعملی جامع و کامل برای بشریت است و هر کس که طالب هدایت است به ناچار باید از زلال معرفت قرآن بهره جوید. فرماندار مهریز، سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ثمره عمل به قرآن کریم و آموزه‌های دین مبین اسلام دانست و خاطرنشان کرد: ملت با بصیرت ایران با بهره‌گیری از کلمات نورانی قرآن کریم و رهبری‌های پیامبرگونه حضرت امام (ره) توانستند نظام اسلامی را تشکیل دهند که امروز نیز با رهبری امام خامنه‌ای این نظام در تمامی مسیرها پیشرفت چشمگیری داشته است. فرماندار مهریز در ادامه خواستار تسریع در صدور مجوز موسسه مهدقرآن حضرت صاحب العصر (عج) مهریز شد. مهدی دهقانی‌زاده، مسئول موسسه مهد قرآن حضرت صاحب العصر مهریز نیز در این بازدید از فعالیت بیش از 300 نفر از خواهران و برادران در رشته‌های مختلف قرآنی این موسسه خبر داد و افزود: از افتخارات این موسسه قرآنی تربیت و آموزش 17 حافظ کل قرآن کریم، 15 نفر حافظ بالای 15 جزء است که هم‌اکنون در کلاس‌های مختلف قرآنی در استان و شهرستان از آنها استفاده می‌شود. دهقانی‌زاده تصریح کرد: یکی از واحدهای آموزشی این موسسه شکوفه‌های قرانی است که هم‌اکنون آموزش 75 نونهال قرآن‌آموز در چهار کلاس را بر عهده دارد. وی عنوان کرد: کلاس‌ها در رشته‌های حفظ، روخوانی و روانخوانی، مفاهیم و قرائت قرآن کریم ویژه برادران و خواهران با 15 مربی مجرب به صورت کاملا مردمی و عام‌المنفعه برگزار می‌شود و از اقشار مختلف مردم در تمامی سنین می‌توانند به این موسسه برای شرکت در کلاس‌ها مراجعه کنند.
فرماندار مهریز خواستار شد: حمایت از نهادهای مردمی و خودجوش قرآنی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مهدی کیانی مقدم ظهر امروز در بازدید از موسسه مهد قرآن حضرت صاحب العصر (عج) مهریز خواستار حمایت اداره تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی از نهادهای مردمی و خودجوش قرآنی از جمله مهد قرآن حضرت صاحب العصر (عج) در این شهرستان شد.
وی افزود: برای آموزش قرآن باید از تمامی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های شهرستان اعم از مساجد، حسینه‌ها، محافل خانگی و حتی اماکن دولتی و تقویت هیئت‌های قرآنی بیشتر از گذشته بهره جست.
کیانی مقدم با بیان اینکه پژوهش و یادگیری قرآن کریم و عمل به آن رمز موفقیت ما انسان‌هاست، تصریح کرد: قرآن دستورالعملی جامع و کامل برای بشریت است و هر کس که طالب هدایت است به ناچار باید از زلال معرفت قرآن بهره جوید.
فرماندار مهریز، سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ثمره عمل به قرآن کریم و آموزه‌های دین مبین اسلام دانست و خاطرنشان کرد: ملت با بصیرت ایران با بهره‌گیری از کلمات نورانی قرآن کریم و رهبری‌های پیامبرگونه حضرت امام (ره) توانستند نظام اسلامی را تشکیل دهند که امروز نیز با رهبری امام خامنه‌ای این نظام در تمامی مسیرها پیشرفت چشمگیری داشته است.
فرماندار مهریز در ادامه خواستار تسریع در صدور مجوز موسسه مهدقرآن حضرت صاحب العصر (عج) مهریز شد.
مهدی دهقانی‌زاده، مسئول موسسه مهد قرآن حضرت صاحب العصر مهریز نیز در این بازدید از فعالیت بیش از 300 نفر از خواهران و برادران در رشته‌های مختلف قرآنی این موسسه خبر داد و افزود: از افتخارات این موسسه قرآنی تربیت و آموزش 17 حافظ کل قرآن کریم، 15 نفر حافظ بالای 15 جزء است که هم‌اکنون در کلاس‌های مختلف قرآنی در استان و شهرستان از آنها استفاده می‌شود.
دهقانی‌زاده تصریح کرد: یکی از واحدهای آموزشی این موسسه شکوفه‌های قرانی است که هم‌اکنون آموزش 75 نونهال قرآن‌آموز در چهار کلاس را بر عهده دارد.
وی عنوان کرد: کلاس‌ها در رشته‌های حفظ، روخوانی و روانخوانی، مفاهیم و قرائت قرآن کریم ویژه برادران و خواهران با 15 مربی مجرب به صورت کاملا مردمی و عام‌المنفعه برگزار می‌شود و از اقشار مختلف مردم در تمامی سنین می‌توانند به این موسسه برای شرکت در کلاس‌ها مراجعه کنند.

آدرس کوتاه :