فرماندار مهریز: حماسه ۹ دی، تجلی شکوه ولایت‌مداری

فرماندار مهریز: حماسه ۹ دی، تجلی شکوه ولایت‌مداری


به گزارش رووابط عمومی فرمانداری مهریز، مهدی کیانی فرماندار مهریزبا گرامیداشت نهم دیماه، گفت: مردم در حماسه ۹ دی تجلی شکوه ولایت‌مداری را به نمایش می‌گذارند. مهدی کیانی مقدم با صدور پیامی به همین مناسبت، اظهار داشت: پس از انتخابات سال ۱۳۸۸، فتنه‌انگیزی دشمنان در تفرقه‌اندازی با شعار تخلف در انتخابات بلند شد و در این میان تلاش دشمنان با همراهی برخی افراد در داخل کشور مزید بر مشکلات شد. وی ادامه داد: اما حضور همیشه در صحنه ملت ایران که پشتیبان و یاری‌گر نظام هستند، سبب شد تا دشمنان دست از فتنه‌انگیزی بردارند و عقب بنشینند. کیانی مقدم با بیان اینکه مردم در حماسه ۹ دی با حضور هوشمندانه و آگاهانه توانستند نسبت به صیانت، حفظ و اعتبار نظام اقدام کنند، گفت:۳ عامل بصیرت، درایت و همدلی رمز ماندگاری انقلاب در تمامی بحران‌های گذشته بوده است. فرماندار مهریز از نهم دی به عنوان روز تجلی شکوه ولایتمداری یاد کرد و گفت: در تاریخ سی‌ ساله انقلاب همواره شاهد حوادث و آزمایش‌های بی‌شمار بوده‌ایم که به یاری خداوند متعال و رهنمودهای به‌موقع و روشنگرانه بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و رهبری مدبرانه رهبر فرزانه انقلاب و حمایت و پشتیبانی‌های عظیم مردمی از تمامی آن‌ها با سربلندی عبور کرده‌ایم. وی با اشاره به اهمیت این روز گفت: اهمیت این روز عظیم در حرکت خود جوش و حماسی مردم در حمایت از ولایت فقیه اثبات می‌شود. مهدی کیانی‌مقدم ادامه داد: حماسه ۹ دی از زوایای گوناگون قابل بررسی و اهمیت است، اعلام حضور با صلابت و پرشور مردم در صحنه، حمایت قاطع و همه جانبه از ولایت فقیه و دستاوردهای نظام اسلامی و حکومت دینی، اعلام انزجار از دشمنان خارجی و معدود فریب‌خوردگان داخلی و سران فتنه، کنار رفتن چهره واقعی مدعیان پیروی از راه امام(ره) و… تنها بخشی از برکات این روز بزرگ است.
فرماندار مهریز: حماسه ۹ دی، تجلی شکوه ولایت‌مداری

به گزارش رووابط عمومی فرمانداری مهریز، مهدی کیانی فرماندار مهریزبا گرامیداشت نهم دیماه، گفت: مردم در حماسه ۹ دی تجلی شکوه ولایت‌مداری را به نمایش می‌گذارند.
مهدی کیانی مقدم با صدور پیامی به همین مناسبت، اظهار داشت: پس از انتخابات سال ۱۳۸۸، فتنه‌انگیزی دشمنان در تفرقه‌اندازی با شعار تخلف در انتخابات بلند شد و در این میان تلاش دشمنان با همراهی برخی افراد در داخل کشور مزید بر مشکلات شد.
وی ادامه داد: اما حضور همیشه در صحنه ملت ایران که پشتیبان و یاری‌گر نظام هستند، سبب شد تا دشمنان دست از فتنه‌انگیزی بردارند و عقب بنشینند.
کیانی مقدم با بیان اینکه مردم در حماسه ۹ دی با حضور هوشمندانه و آگاهانه توانستند نسبت به صیانت، حفظ و اعتبار نظام اقدام کنند، گفت:۳ عامل بصیرت، درایت و همدلی رمز ماندگاری انقلاب در تمامی بحران‌های گذشته بوده است.
فرماندار مهریز از نهم دی به عنوان روز تجلی شکوه ولایتمداری یاد کرد و گفت: در تاریخ سی‌ ساله انقلاب همواره شاهد حوادث و آزمایش‌های بی‌شمار بوده‌ایم که به یاری خداوند متعال و رهنمودهای به‌موقع و روشنگرانه بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و رهبری مدبرانه رهبر فرزانه انقلاب و حمایت و پشتیبانی‌های عظیم مردمی از تمامی آن‌ها با سربلندی عبور کرده‌ایم.
وی با اشاره به اهمیت این روز گفت: اهمیت این روز عظیم در حرکت خود جوش و حماسی مردم در حمایت از ولایت فقیه اثبات می‌شود.
مهدی کیانی‌مقدم ادامه داد: حماسه ۹ دی از زوایای گوناگون قابل بررسی و اهمیت است، اعلام حضور با صلابت و پرشور مردم در صحنه، حمایت قاطع و همه جانبه از ولایت فقیه و دستاوردهای نظام اسلامی و حکومت دینی، اعلام انزجار از دشمنان خارجی و معدود فریب‌خوردگان داخلی و سران فتنه، کنار رفتن چهره واقعی مدعیان پیروی از راه امام(ره) و… تنها بخشی از برکات این روز بزرگ است.

آدرس کوتاه :