فرماندار مهریز :تکریم و بازدید از خانواده شهدا در بین مسئولان نهادینه شود

شناسه : 3087484

فرماندار مهریز :تکریم و بازدید از خانواده شهدا در بین مسئولان نهادینه شود
فرماندار مهریز در جریان دیدار با خانواده شهید شاخص فرهنگی مهریز گفت: تکریم و بازدید از خانواده شهدا در بین مسئولان نهادینه شود.

سید محمد رستگاری در جریان دیدار با خانواده شهید محمد دهقان منگابادی که باحضور مدیر آموزش و پرورش صورت گرفت  اظهار داشت: تکریم خانواده شهدا مهمترین وظیفه مسئولان است لذا باید این مهم در بین مسئولان مهریز بیش از گذشته نهادینه شود.

وی ادامه داد: رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس جانانه در برابر دشمن ایستادگی کردند و اجازه ندادند که ذره‌ای از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد.

رئیس شورای آموزش و پرورش مهریز  افزود: آنان جانفشانی و شجاعت‌های بسیاری را در دوران هشت سال دفاع مقدس از خود نشان دادند که امروز وظیفه ما است تا پاسدار خون شهدا و شجاعت‌های رزمندگان اسلام باشیم.

رستگاری ضمن تقدیر از خانواده شهید دهقان منگابادی بیان کرد: وظیفه مسئولان است که نسبت به تکریم خانواده شهدا و یادگاران آنان احساس مسئولیت بیشتری کنند.

وی با تقدیر از معرفی هرساله یکی از شهدای فرهنگی به عنوان شهید شاخص سال گفت: در این سال شهید شاخص و خانواده محترم وی در مراسم و همایشهای مختلف و به صورت ویژه به مردم و به خصوص دانش آموزان معرفی می شود که در ترویج فرهنگ شهادت موثر است.

مدیر آموزش و پرورش مهریز نیز در این آیین  آزادی، استقلال و رسیدن به پیشرفت‌های امروز در کشور را مرهون خون  شهیدان دانست که شجاعانه و بدون هیچ چشم داشتی در برابر دشمن ایستادگی کردند.

سید علی کارآموز حفظ آرمان‌های شهدا و ادامه راه آنان را مهم‌ترین تکلیف نسل امروز در برابر شهدا دانست و عنوان داشت: ياد و نام شهداي فرهنگي همواره الهام بخش ما در فعاليت هاي آموزش و پرورش  است.

وی با تقدیر از خانواده شهید دهقان گفت: مادر این شهیدرا باید الگوی صبر و استقامت دانست .

مادر شهيد دهقان نيز در اين ديدار ضمن تشكر از حضور مسئولان و با بیان خاطراتی از فرزند شهیدش اظهار داشت: من مطمئن هستم كه شهدا شما را در مسير خدمتگزاری به مردم كمك و یاری خواهند كرد.

در پايان نيز هدايايي به رسم يادبود به خانواده شهيد مفقودالاثر محمد دهقان منگابادی اهدا گرديد .


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

 

پرتال جامع امام خميني (ره)

پرتال جامع امام خميني (ره)

پايگاه اطلاع رساني مقام معظم رهبري

پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري

پرتال جامع امام خميني (ره)

يزدخبر

حاشيه

پايگاه اطلاع رساني دولت

پرتال وزارت كشور

پرتال استانداريحاشيه