فرماندار مهریز: توجه به هنر و هنرمندان جزء اولویت های دولت است

شناسه : 3002797

فرماندار مهریز: توجه به هنر و هنرمندان جزء اولویت های دولت است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ، سید محمد رستگاری " در جمع مسئولان انجمن های فرهنگی و هنری و کانون رسانه های گروهی مهریز با اشاره به نقش هنر و هنرمندان در جامعه اسلامی افزود: ما به کار هنرمندان  اعتقاد راسخ داریم و نقش هنر در انتقال مفاهیم مختلف در بین مردم خیلی اثر بخش است .

فرماندار مهریز اظهار داشت: شرایط مناسب آب و هوایی این شهرستان بنحوی است که از دل آن افراد هنرمند و مستعد در رشته های فرهنگی و هنری بیرون می آید و بدون شک این یک فرصت و زمینه خوب برای کار و تلاش و موفقیت بیشتر است .

رستگاری گفت: هنرمندان با خلق آثار هنری و کارهای مختلف خود می توانند به کمک سایر دستگاه های اجرایی بیایند و قطعا حضور هنرمندان در بخش های مختلف خود حلال مسائل و مشکلات گوناگون است .

فرماندار شهرستان مهریز تصریح کرد: برای موفقیت و تحقق در انجام فعالیت های مختلف و بخصوص در حوزه مهم فرهنگی و هنری باید دارای برنامه و نقشه راه بود که اگر چنین شود بهتر و زودتر به نتایج ارزشمندی نائل می شویم .

رستگاری با اشاره به تدوین سند توسعه شهرستان مهریز گفت: در این سند برنامه های فرهنگی دیده شده و باید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان مستعد شهرستان با مطالعه این سند نظرات صائب خود را ارائه دهند تا موجب شکوفایی در این عرصه خطیر و تاثیرگذار شویم .

وی به اهمیت برنامه محور بودن در برنامه ها و تصمیمات فرهنگی و هنری و همچنین رسانه به عنوان یک اصل راهبردی اشاره کرد و خواستار تدوین برنامه های هنری در چهارچوب مقررات و بر اساس نیازها و ظرفیت ها تاکید کرد .

فرماندار شهرستان مهریز در ادامه با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته تصریح کرد: همه چیز در اعتبارات برای انجام کارهای فرهنگی و هنری خلاصه نمی شوذ و قطعا با همت جمعی و همکاری می توان به موفقیت رسید .

رستگاری در ادامه به نقش رسانه های گروهی و کارکرد آنها در اطلاع رسانی اشاره و ضمن تشکر از فعالیت های صورت گرفته بر ادامه کارها بر اساس مصالح مردم و جامعه تاکید کرد .

در ابتدای این جلسه  ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و روسای انجمن های هنری و کانون خبرنگاران شهرستان مهریز به طرح نظرات ، پیشنهادات و همچنین مطالبات خود پرداختند . ٰ


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

 

پرتال جامع امام خميني (ره)

پرتال جامع امام خميني (ره)

پايگاه اطلاع رساني مقام معظم رهبري

پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري

پرتال جامع امام خميني (ره)

يزدخبر

حاشيه

پايگاه اطلاع رساني دولت

پرتال وزارت كشور

پرتال استانداريحاشيه