فرماندار مهریز تاکید کرد : ورزش دانش آموزی زیر ساخت تربیت بدنی و نیازمند نشاط و پویایی است


فرماندار مهریز امروز در نشست با معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت : ورزش دانش آموزی زیر ساخت تربیت بدنی و نیازمند نشاط و پویایی است.

فرماندار مهریزصبح امروزدوشنبه هفدهم فروردین در نشست با معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت : ورزش دانش آموزی زیر ساخت تربیت بدنی و نیازمند نشاط و پویایی است. 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز"سید محمد رستگاری"فرماندار مهریز در نشستی مشترک با رییس آموزش و پرورش شهرستان مهریز و معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد بر اهمیت سرمایه گذاری در ورزش دانش آموزی تاکید نمود و گفت : اعتبار گذاشتن در ورزش دانش آموزی در حقیقت سرمایه گذاری در ورزش و تربیت بدنی است و این آموزش و پرورش است که جوانانی پویا با نشاط و ورزشکار را تربیت و به جامعه ورزش معرفی می نماید .
فرماندار مهریز در بخش دیگری از صحبتهای خود با تشکر از اقدامات انجام شده ،آمادگی فرمانداری برای توسعه و تجهیز سالن های ورزشی آموزش و پرورش را اعلام و خواستارپی گیری مدیریت آموزش و پرورش و اداره کل آموزش و پرورش استان در خصوص تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی در شهرستان شد.


آدرس کوتاه :