فرماندار مهریز: به کسانی که به شما رأی نداده اند بیشتر توجه کنید

شناسه : 2574938

فرماندار مهریز: به کسانی که به شما رأی نداده اند بیشتر توجه کنید
به گزارش مهریزما سید محمد رستگاری به مناسبت نهم اردیبهشت ماه روز شوراها، در جمع اعضای شورای شهر، شهرستان و بخش مرکزی مهریز، ضمن تبریک این روز، با مرور برخی […]

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريزو نقل از  مهریزما، سید محمد رستگاری به مناسبت نهم اردیبهشت ماه روز شوراها، در جمع اعضای شورای شهر، شهرستان و بخش مرکزی مهریز، ضمن تبریک این روز، با مرور برخی وظائف اصلی شوراها، بر رعایت قوانین ومقررات و حرکت بر مدار قانون تأکید نموده و گفت: عدول از وظائف اصلی شوراها آسیبی است که باید در آن بیشتر تأمل نمود و سعی کرد که با رعایت قوانین مربوط ضمن اولویت بندی امور مختلف، خدمت بیشتری را به مردم انجام نمود.

فرماندار مهریز با اشاره به اینکه جلسات شورا محل تضارب آرا و نظرهاست تأکید کرد: به کسانی که به شما رأی نداده اند بیشتر توجه کنید تا عزیزتر شوید و عزت بیشتر برای خود بخرید. وی بررسی نقاط ضعف و قوت هر منطقه از سوی شوراهای مختلف شهر  و روستا و بخش را مورد تأکید قرار داد و اضافه نمود: باید تلاش کنیم که نقاط قوت مناطق خود را شناخته و آنها را تقویت کنیم و نیز در جهت رفع نواقص و نقاط ضعف بیش از پیش با یک برنامه ریزی حساب شده و محوریت برنامه ریزی امور قدم برداریم. رستگاری ادامه داد: استفاده از ظرفیت‌های مختلف مردمی، دوری از پرداختن به حواشی و مسائل ریز، اولویت بندی امور و برنامه محور بودن در تمامی‌فعالیت‌ها اعم از عمرانی، خدماتی و غیره، بهاد دادن و اختبار به شهردار و دهیارو نظارت هر چه بیشتر بر تمامی‌امور محوله از نکاتی است که باید سرفصل تمامی‌کارها قرار گیرد.

وی تشکبل مرتب جلسات و استفاده از کارشناسان و صاحبنظران و معتمدین و افراد ذی نفوذ هر منطقه را مورد تأکید قرار داد و خاطر نشان کرد: نباید احساسی وشتاب زده عمل کنیم بلکه باید با صبر و حوصله و ضمن بالا بردن ظرفیت‌های خود و انتقاد پذیری، سعی کنیم که جایگاه اصلی شوراها را به مسئولین و مردم نشان داده و باهم بودن را تجربه کنیم و همگراتر از قبل برای عمران و آبادانی و توسعه و پیشرفت همه جانبه شهرستان قدم برداریم.

در ابتدای این جلسه هر یک از اعضای شوراهای شهر، شهرستان و بخش مرکزی مهریز به بیان نقطه نظرات خود و برخی مسائل و مشکلات اساسی شهرستان پرداختند.

تلاش در جهت اعتلای شأن و جایگاه شوراها در بین جامعه، درخواست از فرماندار محترم برای سرعت بخشیدن در امر انتصاب معاونت فرماندار و بخشدار بخش مرکزی، پیشنهاد تشکیل جلسات مرتب توسعه شهرستان، پیگیری کمبود اعتبارات عمرانی، برنامه ریزی جهت برگزاری جلسات مشترک با مسئولین دستگاههای مرتبط با شوراها، پیگیری و بیان برخی مسائل و مشکلات مناطق روستایی بخش مرکزی مهریز از مهم ترین مسائل و مباحث مطرح شده از سوی اعضای حاضر در جلسه بود که فرماندار جدید مهریز نیز در این زمینه قول پیگیری و حل آنها را داد.


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

 

پرتال جامع امام خميني (ره)

پرتال جامع امام خميني (ره)

پايگاه اطلاع رساني مقام معظم رهبري

پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري

پرتال جامع امام خميني (ره)

يزدخبر

حاشيه

پايگاه اطلاع رساني دولت

پرتال وزارت كشور

پرتال استانداريحاشيه