فرماندار مهریز بر مشارکت گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد


فرماندار مهریز بر مشارکت گسترده آحاد مردم مومن و انقلابی این شهرستان و مناطق تابعه آن در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال تاکید کرد .

" سید محمد رستگاری "   در جلسه ستاد دهه فجر این شهرستان با تبریک این ایام و گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و شهیدان والامقام گفت: اوج برنامه های دهه فجر ، راهپیمایی یوم الله 22 بهمن است .
وی ادامه داد: تمامی آحاد مردم باید پرشور تر از سنوات گذشته در این مراسم مهم و ارزشمند که از محلات و مسیرهای مختلف بطرف میعادگاه این برنامه در میدان شهدای گمنام مهریز برگزار می شود مشارکت داشته باشند .
فرماندار مهریز اظهار داشت: حضور گسترده مردم متدین و ولایی در این راهپیمایی بیعت مجدد با اهداف و آرمان های والای انقلاب اسلامی و شهیدان گلگون کفن است و لذا باید خیلی باشکوه برگزار شود .
رستگاری در ادامه از همکاری مردم و مسوولان در برگزاری ویژه برنامه های سالگرد انقلاب اسلامی امسال قدردانی کرد و بر تداوم راه امام خمینی (ره) و شهیدان و منویات مقام معظم رهبری تاکید نمود .
در این مراسم رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مهریز و سایر اعضا به طرح نظرات و پیشنهادات خود در راستای برگزاری راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تاکید کردند .


آدرس کوتاه :