فرماندار مهریز: ایرنا در انعکاس خدمات نظام موفق بوده است


فرماندار مهریز گفت: ایرنا در انعکاس خدمات نظام و دولت به مردم موفق بوده و باید از این فرصت برای بیان ثمرات انقلاب اسلامی بهره گرفت .

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز به نقل از خبرگزاري ایرنا ' سید محمد رستگاری ' روز شنبه در بازدید از دفتر ایرنا یزد افزود: باید قدر این رسانه را برای ارائه گزارش به مردم بدانیم .

وی ادامه داد: دولت اهمیت خاصی به رسانه های گروهی قائل می شود و لذا با مشارکت رسانه ها باید مردم رادر جریان کارها قرار داد .

فرماندار مهریز اظهار داشت: اصحاب رسانه باید امانت دار بوده و با دقت و بدون افراط و تفریط نقش رسانه های خود را انجام دهند .
رستگاری گفت: خبرنگاران باید از بزرگ نمایی اخبار و گزارشات خود داری کنند و آیینه تمام نمای مسائل چارچوب مقررات باشند .
وی گفت: داشتن جامعه ای توام با آرامش و امنیت و جلب اعتماد و همکاری همه افراد با وجود رسانه های فعال محقق می شود .
فرماندار مهریز گفت: باید از فرصت نظام و انقلاب اسلامی برای جلب همکاری آحاد مردم در بخش های مختلف بهره گرفت و رسانه ها در این موضوع نقش مهم بر عهده دارند .
رستگاری در ادامه به وضعیت مهریز در بخش های مختلف و ظرفیت های آن اشاره و خواستار انعکاس آن در ایرنا و رسانه ها شد .

در این بازدید رییس خبرگزاری ایرنا در یزد به سابقه این رسانه و کارکردهای آن در سال های گذشته و نقش آن در انعکاس اخبار نظام و دولت اشاره کرد .
' اسماعیل جهانبخش ' از همکاری مسوولان اجرایی و فرماندار مهریز با ایرنا قدردانی کرد و ابراز امیدواری نمود تا روز به روز کار خبر در این شهرستان ارتقا یابد .
در پایان فرماندار مهریز از بخش های مختلف ایرنا در یزد بازدید و در جریان اقدامات و نحوه اطلاع رسانی آن قرار گرفت .آدرس کوتاه :