فرماندار مهریز : انتقاد سازنده و راهگشا نقش مهمی در توسعه شهرستان دارد


فرماندار مهریز در جمع اصحاب رسانه مهریز گفت : انتقادهای سازنده و راهگشا نقش مهمی در توسعه شهرستان دارد اگر دقیق و بر اساس اطلاعات محکم و مستند ارائه شود قطعاً مدیران از آن استقبال می‌کنند و این موضوع برای موفقیت و حل مسائل و مشکلات ضروری است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز رضا زارع زاده در دیدار با جمعی از خبرنگاران با قدردانی از تلاش‌های انجام شده به نقش و رسالت خطیر اصحاب رسانه در کمک به مسئولان اشاره کرد و افزود: دولت توجه ویژه ای به کار و رسالت خبرنگاران دارد و نقش آنها را در انجام برنامه‌ها و تحقق مأموریت‌ها ضروری می‌داند.

فرماندارمهریز ادامه داد: کار خبرنگاران که پل قوی ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند در برنامه ریزی ها و اتخاذ تصمیم‌های مختلف برای فعالیت مدیران در پیگیری طرح‌ها و توسعه همه جانبه و متوازن شهرستان تعیین کننده است و گزارش‌ها و اخبار دقیق رسانه‌ها موجب موفقیت بیشتر می‌شود.

وی تصریح کرد: خبرنگاران باید با تهیه گزارش‌ها و اخبار دقیق، مستند و بدون افراط و تفریط و بزرگ نمایی فقط به واقعیات بپردازند و مصالح منطقه و نظام و انقلاب اسلامی را در چارچوب مقررات مدنظر قرار دهند.

زارع زاده مهریزی تصریح کرد: انعکاس شفاف، دقیق، قانونمند و به موقع اخبار و انعکاس خدمات نظام و دولت به مردم نقش مهمی در دمیدن روح امید و مایه دلگرمی مردم دارد که باید همواره در دستور کار خبرنگاران رسانه‌های گروهی قرار گیرد.

وی بیان کرد: انتقادهای سازنده و راهگشا نقش مهمی در توسعه شهرستاندارد اگر دقیق و بر اساس اطلاعات محکم و مستند ارائه شود قطعاً مدیران از آن استقبال می‌کنند و این موضوع برای موفقیت و حل مسائل و مشکلات ضروری است.

همچنین معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز گفت: دولت و مسئولان به نقش و رسالت خطیر خبرنگاران نه در شعار بلکه در عمل اعتقاد راسخ دارند که بدون آنها نمی‌توان در خیلی از بخش‌ها به موفقیت رسید.

محمد جواد برزگر افزود: خبرنگاران منطقه با همدلی با اخبار و گزارش‌های دقیق و علمی خود مدیران و مسئولان اجرایی را در انجام برنامه‌ها و ماموریت‌هایی که بر عهده دارند یاری کنند که دولت همواره از آنها حمایت می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: برای توسعه به عوامل و عناصری نیاز داریم، یکی از اضلاح مهم آن خبرنگاران و فعالان رسانه‌های گروهی هستند که می‌توانند با ارائه اخبار و گزارش‌های خود در رسیدن به اهداف متعالی نقش آفرین کنند.

در این نشست بر ضرورت انعکاس اخبار منطقه در رسانه‌ها، تقویت روابط عمومی‌ها، برگزاری منظم و مستمر جلسه با خبرنگاران، برگزاری دوره‌های آموزشی و تجلیل از فعالان رسانه‌ای منطقه تاکید شد.

مهریز ۱۰ خبرنگار فعال و ۲ نشریه محلی دارد.

 
آدرس کوتاه :