فرماندار مهریز: اقتصاد مقاومتی عزم جدی می خواهد

شناسه : 3798009

فرماندار مهریز: اقتصاد مقاومتی عزم جدی می خواهد
فرماندار مهریز گفت: اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری نه در شعار که در عمل عزم جدی می خواهد و بسیجیان باید در این راستا پیشگام باشند .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريزˈ سید محمد رستگاری ˈ در مجمع عالی بسیج مهریز با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان ˈ سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی ˈ تصریح کرد: باید با این نامگذاری در حوزه فرهنگ و اقتصاد در عمل وارد عرصه کار و برنامه شد .

رستگاری افزود: فرمایشات مقام معظم رهبری در دو حوزه اقتصاد و فرهنگ باید عملیاتی شود و قطعا نقش بسیجیان و کارگروه های تخصصی خیلی نقش آفرین و مثمرثمر خواهد بود و مورد استقبال قرار می گیرد .

وی اظهار داشت: باید به اقتصاد بخصوص اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان که بارها مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده و معظم له تاکید دارند عنایت ویژه داشت و برای اجرایی شدن آنها بسیار فعالیت کرد .

فرماندار مهریز گفت: باید به نیروهای مستعد بومی توجه خاص داشت دایره حوزه فعالیت را با شناسایی نیروهای توانمند زیادی که در شهرستان وجود دارند گسترش داد و همچنین از نیروهای مجرب بومی تحصیل کرده استفاده کرد .

رستگاری خواستار ارتقای فرهنگ کار در جامعه و بین جوانان شد و در خصوص اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان به دنبال عدالت و تحقق کامل آن بود که یک وظیفه و مورد تاکید است .


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

 

پرتال جامع امام خميني (ره)

پرتال جامع امام خميني (ره)

پايگاه اطلاع رساني مقام معظم رهبري

پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري

پرتال جامع امام خميني (ره)

يزدخبر

حاشيه

پايگاه اطلاع رساني دولت

پرتال وزارت كشور

پرتال استانداريحاشيه