فرماندار مهریز از تجهیزات هلال احمر مهریز بازدید کرد

فرماندار مهریز از تجهیزات هلال احمر مهریز بازدید کرد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز به همراه معاونت فرمانداری و بخشدار مرکزی همزمان با هفته گرامیداشت هلال احمر، با حضور در جمعیت هلال احمر این شهرستان با تبریک هفته هلال احمر از زحمات و تلاش های  مدیر و پرسنل این جمعیت قدردانی کرد. وی ضمن بازدید از  تجهیزات هلال احمر مهریز گفت: نقش هلال احمر در زمان وقوع حوادث نقشی محوری و برجسته است و این نهاد غیردولتی با پشتوانه مردم، خیران و اعضای حمایتی به ویژه نقش جوانان داوطلب خدمات ارزشمندی را ارائه كرده و می‌كند. وی با بیان اینكه هموطنان ما در زمان بحران نیازمند امداد و نجات جمعیت هلال احمر هستند، تصریح كرد: بهترین خصلت این نهاد در زمان وقوع حوادث و در راستای خدمت‌رسانی به مردم خلوص نیت و مهرورزی است كه از درد و آلام حادثه‌دیدگان تا حد زیادی می‌كاهد.
فرماندار مهریز از تجهیزات هلال احمر مهریز بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز به همراه معاونت فرمانداری و بخشدار مرکزی همزمان با هفته گرامیداشت هلال احمر، با حضور در جمعیت هلال احمر این شهرستان با تبریک هفته هلال احمر از زحمات و تلاش های  مدیر و پرسنل این جمعیت قدردانی کرد.
وی ضمن بازدید از  تجهیزات هلال احمر مهریز گفت: نقش هلال احمر در زمان وقوع حوادث نقشی محوری و برجسته است و این نهاد غیردولتی با پشتوانه مردم، خیران و اعضای حمایتی به ویژه نقش جوانان داوطلب خدمات ارزشمندی را ارائه كرده و می‌كند.
وی با بیان اینكه هموطنان ما در زمان بحران نیازمند امداد و نجات جمعیت هلال احمر هستند، تصریح كرد: بهترین خصلت این نهاد در زمان وقوع حوادث و در راستای خدمت‌رسانی به مردم خلوص نیت و مهرورزی است كه از درد و آلام حادثه‌دیدگان تا حد زیادی می‌كاهد.


آدرس کوتاه :