فرماندار مهریز: اجرای برنامه های روز دوازدهم فروردین به نحو شایسته و مطلوب

فرماندار مهریز: اجرای برنامه های روز دوازدهم فروردین به نحو شایسته و مطلوب


جمعه 12فروردین ساعت9 صبح؛ تفرجگاه غربالبیز
فرماندار مهریز: اجرای برنامه های روز دوازدهم فروردین به نحو شایسته و مطلوب
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز بر اجرای هر چه بهتر و با شکوه تر برنامه های روز 12  فروردین تاکید کرد و گفت: جمعه دوازدهم فروردین ماه  همزمان با برگزاری جشن استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ویژه برنامه ای جهت معرفی جاذبه های گردشگری، تاریخی و فرهنگی مهریز به میهمانان و مسافرین نوروزی در تفرجگاه غربالبیز برگزار خواهد شد که تمام مسئولین شهرستان می بایست همکاری و هماهنگی های لازم را برای اجرای هر چه بهتر این برنامه های پیش بینی شده داشته باشند.
وی اضافه كرد: در تفرجگاه غربالبیز كه با داشتن مناظر تاریخی ،فرهنگی و طبیعی میزبان خیل انبوهی از مسافران و میهمانان نوروزی است ، برنامه های مختلف فرهنگی ، هنری و ورزشی پیش بینی شده است.
اجرای جنگ شادی، برپایی نمایشگاه معرفی جاذبه های تاریخی و گردشگری مهریز، برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب، مصاحبه زنده مسئولین شهرستان با رادیو یزد از دیگر برنامه های این روز میباشد.
فرماندار مهریز با اشاره به اینكه مصاحبه با اصحاب رسانه در خصوص وضعیت مهریز از لحاظ تاریخی و ظرفیت های آن ،برنامه شعرخوانی و همچنین مسابقات مختلف هم صورت می گیرد ،ادامه داد :این مراسم در روز جمعه 12 فروردین از ساعت 9 صبح در غربال بیز برگزار خواهد شد.
كیانی مقدم اظهار امیدواری کرد  که با همكاری همه مردم و مسئولان برنامه های این روز تاریخی و فرهنگی، هم سالروز تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گرامی داشته شود و هم ظرفیت ها و پتانسیل های مختلف شهرستان به مسافران و میهمانان نوروز به نحو شایسته و مطلوب معرفی گردد.
آدرس کوتاه :