فرماندار مهریز، تسریع گازرسانی به روستاها را خواستار شد


فرماندار مهریز گفت: تسریع عملیات گازرسانی به مناطق روستایی بخش مرکزی این شهرستان به خصوص در دهستان میانکوه جزو مطالبات مهمی است که امیدواریم بیش از گذشته اقدام شود.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز ، رضا زارع زاده مهریزی در جمع تعدادی از دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاها افزود: همکاری و پیگیری مسئولان شرکت گاز و همچنین دهیاران و مردم منطقه می‌تواند در پیشرفت پروژه گازرسانی داخل روستاها سرعت بخشد.

وی ادامه داد: اعضای شوراهای اسلامی، دهیاران و دستگاه‌های مختلف که ارتباط با گازرسانی دهستان میانکوه دارند همکاری لازم به عمل آورند و نگذارند برای صدور یک نامه وقفه در کار گاز رسانی بیافتد.

همچنین بخشدار مرکزی مهریز هم در تسریع لوله گذاری گاز در داخل روستاهای دهستان میانکوه تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه در منطقه منشاد شاهد مسافرانی در فصل تابستان هستیم و در جاده کم عرض تردد می‌نمایند دچار مشکل ترافیکی نشویم بنابراین مسئولان و کارشناسان گاز استان به نحوی برنامه ریزی کنند که هنگام حفاری مشکل ترافیکی در این جاده بوجود نیاید.

مهدی دهقانی زاده همچنین تذکری به شرکت‌ها و مؤسسات گازرسانی به منازل داد و افزود: چنانچه شرکتی بخواهد بدون مجوز از اتاق اصناف، نظام مهندسی و بخشداری مهریز در منشاد، بنادک سادات و روستاهای توابع فعالیت کند با آنها برخورد می‌شود و به مراجع قضائی معرفی می‌شوند و از مردم مناطق هم می‌خواهیم فقط به افرادی اجازه دهند که مجوز رسمی از نهادهای مرتبط با این کار داشته باشند.

وی همچنین از شرکت اب و فاضلاب شهرستان مهریز خواست در هنگام حفاری ولوله گزاری گاز در مناطق روستایی حضور داشته باشند تا مردم دچار قطعی آب نشوند.

از جمعیت ۵۵ هزار نفری مهریز ۳۵ درصد در پنج دهستان ارنان، خورمیزات، تنگچنار، بهادران و میانکوه در ۱۴۰ روستا زندگی می‌کنند.


آدرس کوتاه :