فرماندار مهريز: نيروهاي بومي در واحدهاي صنعتي مهريز به‌كارگيري شوند

فرماندار مهريز: نيروهاي بومي در واحدهاي صنعتي مهريز به‌كارگيري شوند


در کمیته امور جوانان شهرستان؛ فرماندار مهريز خواستار جذب نيروهاي بومي در واحدهاي صنعتي اين شهرستان از سوي صاحبان صنايع و مسئولان امر شد.
فرماندار مهريز: نيروهاي بومي در واحدهاي صنعتي مهريز به‌كارگيري شوند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، كميته ساماندهي امور جوانان شهرستان مهريز به رياست فرماندار مهريز و با حضور ساير اعضاي اين كميته در محل فرمانداري تشكيل شد .

مهدي كياني مقدم در این جلسه بر به كارگيري نيروهاي بومي در واحدهاي صنعتي و بحث و بررسي پيرامون عملكرد دستگاه هاي شهرستان در موضوع اوقات فراغت جوانان در ايام تعطيلات تابستان تاكيد كرد.
فرماندار مهريز در ادامه خواستار برگزاري نشستي با حضور مديران صنايع و مسئولين اداره كار و امور اجتماعي شهرستان در آينده‌اي نزديك شد و بر به كارگيري نيروهاي بومي در واحدهاي صنعتي و كارخانجات شهرستان تاكيد كرد و افزود: به كار گيري نيروهاي بومي در واحدهاي صنعتي و كارخانجات صنعتي، توقع به حق همشهريان مهريزي است كه مديران صنايع شهرستان بايد به اين خواسته مهريزي‌ها توجه و از نيروهاي بومي توانمند، مستعد و جوان مهريزي استفاده كنند.
وي استفاده از نيروهاي بومي را از تاكيدات مهم دولت به ويژه دولت نهم و دهم خواند و بيان كرد: استفاده از ظرفيت‌ها و امكانات بومي در مهريز نه تنها به شكوفايي استعدادها و حل مشكل بيكاري جوانان در اين منطقه كمك مي‌كند، بلكه باعث صرفه‌جويي در بسياري از هزينه‌ها و تقويت بنيه صنعت شهرستان نيز خواهد شد.
كياني‌مقدم نيازسنجي شغلي واحدهاي علمي و آموزشي شهرستان را در امر به كار گيري نيروهاي بومي امري مهم و ضروري دانست.
وي همچنين خواستار انجام تمام اقدامات و خريد تجهيزات و لوازم دستگاه‌هاي اجرايي مهريز در داخل اين شهرستان براي رونق اقتصادي شهرستان شد.
ارائه گزارش و بحث و بررسي پيرامون عملكرد دستگاه هاي شهرستان در موضوع اوقات فراغت جوانان در ايام تعطيلات تابستان ديگر محور اين جلسه بود و فرماندار مهريز در اين خصوص به تكميل سامانه اينترنتي اوقاغ فراغت توسط دستگاه هاي مربوطه در شهرستان اشاره كرد و گفت: بدون شك تكميل سامانه اينترنتي اوقاغ فراغت توسط دستگاه‌هاي مربوطه در ارزيابي شهرستانها در امر اوقات فراغت جوانان بي تاثير نيست.
كياني‌مقدم همچنين به تاكيدات رئيس جمهور و ديگر اعضاي هيئت دولت به رسيدگي به مشكلات جوانان اشاره كرد و افزود: اقدامات صورت گرفته در دولت‌هاي نهم و دهم براي حل مشكل جوانان بر هيچكس پوشيده نيست و ساخت واحدهاي مسكوني مهر براي جوانان و پرداخت تسهيلات ازدواج نشان از اين واقعيت دارد.

خبرگزاری فارس

خبرگزاری ایرنا

آدرس کوتاه :