فرماندار مهريز: دانشگاه آزاداسلامي براي تربيت جوانان متعهد زمينه‌سازي كند

فرماندار مهريز: دانشگاه آزاداسلامي براي تربيت جوانان متعهد زمينه‌سازي كند


ديدار فرماندار مهريز با رئيس جديد دانشگاه آزاد اسلامي و بازديد از امكانات و پرو‍ژه هاي عمراني
فرماندار مهريز: دانشگاه آزاداسلامي براي تربيت جوانان متعهد زمينه‌سازي كند

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز، مهدي كياني‌مقدم در ديدار با رئيس جديد دانشگاه آزاد اسلامي مهريز انتصاب وي را تبريك و در بازديد از طرح‌ها و پروژه‌هاي عمراني دانشگاه آزاد مهريز با اشاره به نقش و اهميت دانشگاه آزاد اسلامي اظهار داشت: توسعه و فعاليت دانشگاه آزاد اسلامي كار ارزشمندي است كه نقش مؤثري در گسترش آموزش عالي كشور داشته است.
وي استفاده از حداكثر ظرفيت‌هاي اين دانشگاه در مسير پيشرفت شهرستان مهريز را خواستار شد.
كياني‌مقدم خاطرنشان كرد: بايد با فرهنگ‌سازي مناسب زمينه‌ساز تربيت جوانان متعهد و متخصص در مراكز آموزش عالي به ويژه دانشگاه آزاد اسلامي با برنامه‌ريزي مدون از سوي نهادهاي ذي‌ربط باشيم.
وي با اشاره به تاثيرگذاري فضاي دانشگاه‌ها بر روي جوانان افزود: دانشگاه‌ها علاوه بر توليد علم و انديشه بايد در راستاي ارائه الگوهاي اسلامي، اخلاق‌مداري و تعهدمحوري گام بردارند.
رئيس جديد دانشگاه آزاد اسلامي مهريز نيز در اين ديدار آمادگي كامل اين دانشگاه را براي تعامل با دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان مهريز اعلام كرد.
جليل بيك با اشاره به تاثيرات خاص رابطه متقابل بين دانشگاه و مجموعه شهرستان مهريز افزود: دانشجويان به لحاظ فرهنگي در مجموعه شهرستان تاثيرگذار هستند، بر همين اساس تلاش مي‌شود مجموعه‌ دانشگاهي بانشاط، دين‌مدار، ولايت‌محور و اخلاق‌مدار به جامعه تحويل دهيم.
فرماندار مهريز در ادامه از كلاس‌هاي درس، كارگاه برق، نمازخانه، مسجد در دست ساخت با مساحت 600 مترمربع، كارگاه، آزمايشگاه، واحد رايانه و ساير فضاهاي آموزشي و ورزشي اين دانشگاه بازديد كرد و در جريان فعاليت‌هاي عمراني دانشگاه آزاد اسلامي واحد مهريز قرار گرفت.
دانشگاه آزاد اسلامي مهريز با يكهزار و 700 دانشجو و 28 رشته تحصيلي از مراكز آموزشي است كه همه گرايش‌هاي رشته تحصيلي برق در آن متمركز شده است.

آدرس کوتاه :