فرماندار مهريز خواستار هوشياري مردم دربرابر توطئه های دشمنان شد

فرماندار مهريز خواستار هوشياري مردم دربرابر توطئه های دشمنان شد


فرماندار مهريز خواستار هوشياري مردم دربرابر توطئه های دشمنان  شد   احمد علی زارعزاده گفت: يکي از خطراتي که نسل جوان و جامعه مذهبي ما را بشدت مورد هجمه خود قرار داده بحث توطئه های دشمنان علیه نظام است  که  نمونه ان جنایت وحشیانه چند روز گذشته بود که تعدادی از سرداران وهموطنان بلوچ در ان به شهدات رسیدند . وي گفت: دشمنان سخت در تلاش هستند تا کيان اسلامي و همچنين اعتقادات پاک مذهبي مردم را تحت تاثير اقدامات و فعاليت هاي کور خود قرار دهند.  زارعزاده خاطر نشان کرد: در دهه چهارم انقلاب اسلامي دشمنان مي خواهند با برخي  افکارمردم ما را خدشه دار کنند . وي گفت: اگر مي‌خواهيم آسيبي به وحدت جامعه نرسد بايد مواظب باشيم به ولايت فقيه آسيبي وارد نشود. وي ادامه داد: يكي از رمزهاي پيروزي و آسيب‌پذيري انقلاب اسلامي، وحدت جامعه است كه بايد با خون دل خوردن و استقامت كردن آن را حفظ كرد.  زارعزاده توحيد را رمز ديگر پيروزي و تداوم انقلاب اسلامي دانست و افزود: علت توفيق امام در كسب عزت براي مسلمين جهان و متوجه كردن دنيا به سمت دين اين بود كه امام جز از خدا نترسيد و جز براي خدا كار نكرد. وي اضافه كرد: دشمنان نظام اين دو موضوع را هدف خودشان قرار داده‌اند و بايد همه با هوش باشيم تا آسيبي به نظام ولايي نرسد.  فرماندارمهریز گفت: داشتن فرهنگ جهاد و شهادت، روحيه و كاركردي مهم در مجموعه نظام ما و ضرورتي اجتناب‌ناپذير است.  وی افزود: انقلاب ما ريشه در فرهنگ عاشورا دارد و هميشه آماده مجاهدت و شهادت است. وي با بيان اينكه اگر از فرهنگ ايثار فاصله بگيريم نمي توانيم انقلابمان را پيش ببريم اضافه كرد: قدرتي كه امروز در اختيار مردم ماست، به بركت شهداست. وي اظهار داشت: اگر حاكميت در اختيار نظام اسلامي باشد اين نظام قادر است هم بعد معنوي و هم بعد مادي همه كساني را كه در زير سايه اين نظام زندگي مي‌كنند به پيش ببرد. وي خاطر نشان كرد: همه فشارهاي دشمنان بركشور ما براي اين است كه بگويند دين در اداره جامعه كارآمد نيست.  زارعزاده تصریح کرد: دشمنان انقلاب بدانند اين نظام ولايي و انقلاب اسلامي ريشه در نهضت امام حسين(ع) دارد. وي اضافه كرد: سربازان ولايت و آنهايي كه دغدغه امام و شهدا را دارند بايد سند افتخار نظام را در همه عرصه هاي اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي نگهدارند.
فرماندار مهريز خواستار هوشياري مردم دربرابر توطئه های دشمنان شد

فرماندار مهريز خواستار هوشياري مردم دربرابر توطئه های دشمنان  شد
  احمد علی زارعزاده گفت:
يکي از خطراتي که نسل جوان و جامعه مذهبي ما را بشدت مورد هجمه خود قرار داده بحث توطئه های دشمنان علیه نظام است  که  نمونه ان جنایت وحشیانه چند روز گذشته بود که تعدادی از سرداران وهموطنان بلوچ در ان به شهدات رسیدند .
وي گفت: دشمنان سخت در تلاش هستند تا کيان اسلامي و همچنين اعتقادات پاک مذهبي مردم را تحت تاثير اقدامات و فعاليت هاي کور خود قرار دهند. 
زارعزاده خاطر نشان کرد: در دهه چهارم انقلاب اسلامي دشمنان مي خواهند با برخي  افکارمردم ما را خدشه دار کنند
. وي گفت: اگر مي‌خواهيم آسيبي به وحدت جامعه نرسد بايد مواظب باشيم به ولايت فقيه آسيبي وارد نشود.
وي ادامه داد: يكي از رمزهاي پيروزي و آسيب‌پذيري انقلاب اسلامي، وحدت جامعه است كه بايد با خون دل خوردن و استقامت كردن آن را حفظ كرد. 
زارعزاده توحيد را رمز ديگر پيروزي و تداوم انقلاب اسلامي دانست و افزود: علت توفيق امام در كسب عزت براي مسلمين جهان و متوجه كردن دنيا به سمت دين اين بود كه امام جز از خدا نترسيد و جز براي خدا كار نكرد.
وي اضافه كرد: دشمنان نظام اين دو موضوع را هدف خودشان قرار داده‌اند و بايد همه با هوش باشيم تا آسيبي به نظام ولايي نرسد. 
فرماندارمهریز گفت: داشتن فرهنگ جهاد و شهادت، روحيه و كاركردي مهم در مجموعه نظام ما و ضرورتي اجتناب‌ناپذير است. 
وی افزود: انقلاب ما ريشه در فرهنگ عاشورا دارد و هميشه آماده مجاهدت و شهادت است.
وي با بيان اينكه اگر از فرهنگ ايثار فاصله بگيريم نمي توانيم انقلابمان را پيش ببريم اضافه كرد: قدرتي كه امروز در اختيار مردم ماست، به بركت شهداست.
وي اظهار داشت: اگر حاكميت در اختيار نظام اسلامي باشد اين نظام قادر است هم بعد معنوي و هم بعد مادي همه كساني را كه در زير سايه اين نظام زندگي مي‌كنند به پيش ببرد.
وي خاطر نشان كرد: همه فشارهاي دشمنان بركشور ما براي اين است كه بگويند دين در اداره جامعه كارآمد نيست. 
زارعزاده تصریح کرد: دشمنان انقلاب بدانند اين نظام ولايي و انقلاب اسلامي ريشه در نهضت امام حسين(ع) دارد.
وي اضافه كرد: سربازان ولايت و آنهايي كه دغدغه امام و شهدا را دارند بايد سند افتخار نظام را در همه عرصه هاي اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي نگهدارند.
آدرس کوتاه :