فرماندار : آمادگی میزبانی اردوهای تیم های ورزشی را داریم


فرماندار مهریز گفت: امکانات مناسبی برای برگزاری اردوی تیم‌های ملی در رشته‌های مختلف ورزشی در این شهرستان وجود دارد، فدراسیون‌های ورزشی می‌توانند در ایام مختلف سال از این ظرفیت‌ها به نحو مطلوب استفاده کنند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز "رضا زارع زاده" فرماندار مهریز با حضور  در جمع کادرفنی و بازیکنان تیم ملی فوتوالی ایران در ورزشگاه شهید محصل مهریز افزود: وجود زمین، سالن، آب و هوای مناسب، قرار گرفتن منطقه در کنار جاده اصلی کشور و نزدیکی به مرکز استان، ظرفیت‌های خوبی برای برپایی اردوهای تیم ملی است.

وی ادامه داد: اداره ورزش و جوانان و تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان آماده هرگونه همکاری و همراهی در پذیرایی و میزبانی تیم‌های ملی و برگزاری اردوها هستند.

فرماندار مهریز اظهار داشت: حضور بازیکنان نخبه کشور در رشته‌های مختلف و برگزاری اردوها و رقابت‌های ملی و منطقه‌ای موجب گسترش ورزش است.

زارع زاده مهریزی تصریح کرد: ظرفیت‌های خوبی در بین جوانان منطقه در اکثر رشته‌های ورزشی وجود دارد که با حضور ملی پوشان و مدال آوران موجب توسعه بیشتر آن می‌شود.

اردوی تیم ملی فوتوالی جمهوری اسلامی ایران از یکشنبه ۲۳ تیرماه جاری در زمین ساحلی ورزشگاه شهید محصل مهریز با حضور هشت بازیکن آغاز شد و به مدت هفت روز ادامه دارد.


آدرس کوتاه :