فرمانداری مهریز میزبان مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس بود

فرمانداری مهریز میزبان مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس بود


فرماندار سابق مهریز: منشأ حرکت جوهری انقلاب دین رسول الله (ص) است
فرمانداری مهریز میزبان مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس بود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس که به همت حوزه مقاومت بسیج اداری، کارگری و اصناف نبی اکرم(ص) مهریز با حضور بسیجیان این حوزه و جمعی از نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد.

احمدعلی زارعزاده فرماندار سابق مهریز و معاونت بازنشستگان سپاه الغدیر استان یزد در این مراسم اظهار داشت: انقلاب اسلامی یکی از ثمرات حرکت عظیم پیامبر اسلام (ص) در تاریخ است و انقلاب اسلامی در واقع یک ولادت جدید برای اسلام بود.
وی ضمن محکوم کردن اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) افزود: دشمنان اسلام لطمه‌های زیادی از دین و آیین پیامبر خورده‌اند که اقدام به ساخت چنین فیلم‌های موهنی کرده‌اند.
زارع‌زاده با بیان اینکه اهانت استکبار جهانی به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) و پخش فیلم موهن ناشی از ضعف و درماندگی سیاسی و فرهنگی آنان است، بیان کرد: این حرکت گستاخانه آنان هیچ خللی در باور راستین امت اسلامی نسبت به پیامبر اسلام ایجاد نخواهد کرد بلکه اتحاد و یکپارچگی امت اسلام را بیشتر خواهد کرد.
زارعزاده تنها راه رسیدن امت اسلامی به عزت، مجد و عظمت واقعی و سعادت معنوی و مادی را درس گرفتن از ابعاد وجودی و شخصیت عظیم پیامبر اسلام (ص) دانست و حضرت محمد(ص) را پیامبر رحمت، عزت، کرامت و نماد همه ارزش‌ها خواند و گفت: مردم جمهوری اسلامی ایران در تمامی کارها پیامبر اعظم(ص) را الگوی خود قرار دادند.
وی همچنین با اشاره به شباهت‌های اهداف پیامبر (ص) و انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: حضرت محمد(ص) در انجام تمامی کارهایش عدالت را برقرار می‌کرد و مردم را به مقابله با دشمنان اسلام بسیج می‌کرد.
زارع‌زاده گفت: در زمان طاغوت نیز دشمنان با نقشه‌های شوم خود می‌خواستند کشور ایران به پنج کشور تقسیم کنند اما با اتحاد و همدلی ملت ایران به این نقشه و دیگر اهداف شوم شان دست نیافتند.
وی گفت: هم‌اکنون نیز دشمنان با به اوج رساندن تحریم‌های اقتصادی خود قصد ضربه زدن به انقلاب و دور کردن مردم از انقلاب را دارند که بدون شک با تدابیر رهبر معظم انقلاب و استقامت ملت ایران به این نقشه دست نخواهند یافت بلکه این تحریم‌ها نقطه قوتی برای پیشرفت انقلاب خواهد بود.
زارع‌زاده با اشاره به تحریم‌ها و اهداف دشمنان اسلام بیان کرد: در زمان طاغوت ما سال‌های سال به کشورهایی چون آمریکا وابسته بودیم و آمریکا کشور ما را ایالت پنجاه و یکم خود می‌دانست اما اکنون ما نه تنها به کسی وابسته نیستیم بلکه مسیرهای صادرات در تمامی بخش‌های تولیدی ما فراهم شده است.
وی افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان احساس کردند منافع خود را از دست داده‌اند زیرا این نظام مانند زلزله بزرگی بود که کاخ‌های ظلم را به لرزه درآورد و این جنگ نیز مایه ابهت و قدرت اسلام و ایران شد و جهان‌خواران را از این نظام وحشت‌زده کرد.
زارع‌زاده با اشاره به اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: امروز دشمنان در حمله‌ها و تهاجم‌های فرهنگی در همان سطحی که به ما حمله می‌کند، در همان سطح پاسخی کوبنده به او داده‌ایم و خواهیم داد.

آدرس کوتاه :