عضويت رايگان كتابخانه هاي يزد در هفته كتاب وكتابخواني

عضويت رايگان كتابخانه هاي يزد در هفته كتاب وكتابخواني


کتابخانه‌های عمومی یزد در هفته کتاب عضو رایگان می‌پذیرند علاقه‌مندان به كتاب و مطالعه در طول هفته كتاب امسال مي‌توانند به عضويت رايگان كتابخانه‌هاي عمومي استان يزد درآيند. به گزارش روابط عمومي فر مانداري مهريز،علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ ۲۵ آبان و همزمان با نخستین روز از هفته کتاب با مراجعه به هریک از کتابخانه‌های عمومی استان، به صورت رایگان عضو کتابخانه شوند. برپایی نمایشگاه‌های کوچک کتاب، برگزاری مسابقات کتابخوانی و برپایی جلسات نقد و معرفی کتاب، از دیگر برنامه‌هایی است که در هفته کتاب در بیشتر کتابخانه‌های عمومی استان اجرا می‌شود. گفتنی است، بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی از ۲۵ آبان آغاز می‌شود و تا دوم آذرماه ادامه خواهد داشت.
عضويت رايگان كتابخانه هاي يزد در هفته كتاب وكتابخواني
علاقه‌مندان به كتاب و مطالعه در طول هفته كتاب امسال مي‌توانند به عضويت رايگان كتابخانه‌هاي عمومي استان يزد درآيند.

به گزارش روابط عمومي فر مانداري مهريز،علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ ۲۵ آبان و همزمان با نخستین روز از هفته کتاب با مراجعه به هریک از کتابخانه‌های عمومی استان، به صورت رایگان عضو کتابخانه شوند.

برپایی نمایشگاه‌های کوچک کتاب، برگزاری مسابقات کتابخوانی و برپایی جلسات نقد و معرفی کتاب، از دیگر برنامه‌هایی است که در هفته کتاب در بیشتر کتابخانه‌های عمومی استان اجرا می‌شود.

گفتنی است، بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی از ۲۵ آبان آغاز می‌شود و تا دوم آذرماه ادامه خواهد داشت.

آدرس کوتاه :