طی 2 ماه گذشته/ یک میلیون تن عملیات باطله برداری در معدن مهدی آباد مهریز


فرماندار مهریز گفت : از آغاز رسمی فعالیت و شروع بکار این معدن در تاریخ ۱۲ اسفند ماه تا کنون حجمی بالغ بر یک میلیون تن باطله برداری در این معدن انجام پذیرفته و این به نسبت با در نظر گرفتن شرایط این دو ماه گذشته بسیار خوب است .

فرماندار مهریز گفت : از آغاز رسمی فعالیت و شروع بکار این معدن در تاریخ ۱۲ اسفند ماه  تا کنون حجمی بالغ بر یک میلیون  تن باطله برداری در این معدن انجام پذیرفته و این به نسبت با در نظر گرفتن شرایط این دو ماه گذشته بسیار خوب است .

سید محمد رستگاری که از معدن سرب ، روی و باریت مهدی آباد بازدید می کرد اظهار امیدواری کرد : با پیگیری مسولان و همت پیمانکار و مدیران مجتمع معدنی مهدی آباد بتوان طبق برنامه و در مدت ۳سال حجم باطله برداری را به مرز  ۱۸۰ میلیون تن رساند .

 

فرماندار مهریز ادامه داد در حال حاضر ۸۷ نفر نیرو در ۳ شیفت کاری و در قلب ۲ گروه در معدن با ماشین آلات سنگین و فوق سنگین در حال فعالیت هستند .

رستگاری با اشاره به احداث کارخانه های فرآوری طی سه سال آینده در شهرستان گفت : انشاء ا.. با احداث این کارخانه های فرآوری در شهرستان مهریز ، جمعیت بیشتری  از جوانان مهریزی در این معدن و کارخانه های مربوطه مشغول بکار شوند .


آدرس کوتاه :