طی مراسمی از داوران مسابقات فوتسال جام رمضان در مهریز تجلیل شد

طی مراسمی از داوران مسابقات فوتسال جام رمضان در مهریز تجلیل شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز به نقل از روابط عمومی هیئت فوتبال مهریز، طی مراسمی از داوران مسابقات فوتسال جام رمضان در مهریز تجلیل شد. رستگاری معاون فرماندار مهریز در این مراسم از دست اندرکاران برگزاری جام رمضان در این شهرستان که در کمال آرامش و صمیمیت برگزار شد قدردانی کرد.  در ادامه رئیس هیئت فوتبال مهریز نیز از کسب مقام استانی برای فوتسال بانوان برای اولین بار در مهریز خبر داد و گفت:تیم هیات فوتبال بانوان مهریز در مسابقات جام رمضان بانوان استان موفق به کسب مقام سوم استانی شد. در این مراسم از 10 داور مسابقات فوتسال جام رمضان در مهریز با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد گفتنی است مسابقات فوتسال جام رمضان در مهریز در 4 رده سنی با برگزاری 102 بازی در مجموع در سالن های ورزشی شهید صدوقی و اندیشه برگزار شد. تیم شاهد مزویرآباد در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان به مقام اول دست یافت و تیم تیم کانون شهید عقیلی در رده جوانان و شادروان محمود کمالی نیز در رده سنی بزرگسالان قهرمان شدند.
طی مراسمی از داوران مسابقات فوتسال جام رمضان در مهریز تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز به نقل از روابط عمومی هیئت فوتبال مهریز، طی مراسمی از داوران مسابقات فوتسال جام رمضان در مهریز تجلیل شد.
رستگاری معاون فرماندار مهریز در این مراسم از دست اندرکاران برگزاری جام رمضان در این شهرستان که در کمال آرامش و صمیمیت برگزار شد قدردانی کرد.
 در ادامه رئیس هیئت فوتبال مهریز نیز از کسب مقام استانی برای فوتسال بانوان برای اولین بار در مهریز خبر داد و گفت:تیم هیات فوتبال بانوان مهریز در مسابقات جام رمضان بانوان استان موفق به کسب مقام سوم استانی شد.
در این مراسم از 10 داور مسابقات فوتسال جام رمضان در مهریز با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد
گفتنی است مسابقات فوتسال جام رمضان در مهریز در 4 رده سنی با برگزاری 102 بازی در مجموع در سالن های ورزشی شهید صدوقی و اندیشه برگزار شد.
تیم شاهد مزویرآباد در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان به مقام اول دست یافت و تیم تیم کانون شهید عقیلی در رده جوانان و شادروان محمود کمالی نیز در رده سنی بزرگسالان قهرمان شدند.

آدرس کوتاه :