طي مراسمي به مناسبت هفته دولت، روز كارمند وروز پزشك، پزشكان و كارمندان شبكه هاي بهداشت شهرستانهاي يزد تجليل شد

طي مراسمي به مناسبت هفته دولت، روز كارمند وروز پزشك، پزشكان و كارمندان شبكه هاي بهداشت شهرستانهاي يزد تجليل شد


پرسنل نمونه و بازنشستگان بخش بهداشت شهرستان مهریز تجليل شدند.  درمراسمی به مناسبت هفته بزرگداشت دولت و با حضور جمعی از مسئولین، کارکنان و خانواده های پرسنل بهداشت و درمان شهرستان مهریز در تالار شهر مهریز برگزار شد. در این مراسم دکتر میرمحمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با تقدیر از نحوه ارائه خدمات بهداشت و درمان در این شهرستان گفت: سیاست وزارت بهداشت خدمت شایسته، بجا و مناسب به مردم است که با همت بلند مسئولین ارائه این خدمات در شهرستان مهریز درخور تحسین و در زمینه زیرساختها، شهرستان مهریز ازشهرستانهای موفق و نمونه استان یزد به شمار می رود . زارع زاده فرماندار شهرستان مهریز هم با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، خدمت خالصانه به مردم را از کوچکترین وظیفه دولتمردان دانست و گفت: در شهرستان مهریز بیش از 40 طرح عمرانی، خدماتی،‌ صنعتی و بهداشتی درمانی با اعتباری افزون بر 200 میلیارد ریال  در هفته دولت به بهره برداری رسیده است که این نشانه عدالت محوری و خدمت خالصانه به مردم خواهد بود . دکتر شریفی سرپرست شبکه بهداشت مهریز در ابتدای مراسم گزارشی از وضعیت بهداشت و درمان شهرستان را ارئه نمود . در پایان مراسم از 8 نفراز پرسنل بازنشسته و کارکنان نمونه بهداشت و درمان مهريز تقدير شد.
طي مراسمي به مناسبت هفته دولت، روز كارمند وروز پزشك، پزشكان و كارمندان شبكه هاي بهداشت شهرستانهاي يزد تجليل شد
پرسنل نمونه و بازنشستگان بخش بهداشت شهرستان مهریز تجليل شدند.

 درمراسمی به مناسبت هفته بزرگداشت دولت و با حضور جمعی از مسئولین، کارکنان و خانواده های پرسنل بهداشت و درمان شهرستان مهریز در تالار شهر مهریز برگزار شد.

در این مراسم دکتر میرمحمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با تقدیر از نحوه ارائه خدمات بهداشت و درمان در این شهرستان گفت: سیاست وزارت بهداشت خدمت شایسته، بجا و مناسب به مردم است که با همت بلند مسئولین ارائه این خدمات در شهرستان مهریز درخور تحسین و در زمینه زیرساختها، شهرستان مهریز ازشهرستانهای موفق و نمونه استان یزد به شمار می رود .

زارع زاده فرماندار شهرستان مهریز هم با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، خدمت خالصانه به مردم را از کوچکترین وظیفه دولتمردان دانست و گفت: در شهرستان مهریز بیش از 40 طرح عمرانی، خدماتی،‌ صنعتی و بهداشتی درمانی با اعتباری افزون بر 200 میلیارد ریال  در هفته دولت به بهره برداری رسیده است که این نشانه عدالت محوری و خدمت خالصانه به مردم خواهد بود .

دکتر شریفی سرپرست شبکه بهداشت مهریز در ابتدای مراسم گزارشی از وضعیت بهداشت و درمان شهرستان را ارئه نمود .

در پایان مراسم از 8 نفراز پرسنل بازنشسته و کارکنان نمونه بهداشت و درمان مهريز تقدير شد.
آدرس کوتاه :