صبحگاه «سپاس معلم» در مدارس مهریز برگزار شد

صبحگاه «سپاس معلم» در مدارس مهریز برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، صبحگاه سراسری «سپاس معلم» بصورت نمادین در دبیرستان نمونه دولتی ابن سینا برگزار که مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز در این مراسم ضمن تبریک هفته معلم، تمامی کتب و آثار شهید مطهری را مرجع ارزنده ای برای تقویت باورهای دینی دانست و در توصیه ای به دانش آموزان، مطالعه کتاب های داستان راستان و تعلیم و تربیت شهید مطهری را سفارش کرد. وی با اشاره به سالروز شهادت آيت‌الله مرتضي مطهري اظهار داشت: اين شهيد گرانقدر داراي شخصيت و تفكر باعظمت و والايي بوده است. وي تصريح كرد: امام خميني (ره) در فرمايشات خود القابي همچون فيلسوف، متفكر و ... را به شهيد مطهري نسبت داده‌اند. وی يادآور شد: تكريم و تجليل از مقام معلم در اصل وظيفه‌اي همگاني است كه مديران شهرستان براي گراميداشت هفته معطم بايد از هرگونه تلاشي دريغ نكنند. اين مقام مسئول بر تبيين نقش شهيد مرتضي مطهري (ره) در روشنگري جامعه در تمام برنامه‌هاي هفته معلم تاكيد كرد و افزود: انتخاب سالروز شهادت استاد مرتضي مطهري به عنوان روز معلم ، انتخابي بسيار شايسته مي باشد .
صبحگاه «سپاس معلم» در مدارس مهریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، صبحگاه سراسری «سپاس معلم» بصورت نمادین در دبیرستان نمونه دولتی ابن سینا برگزار که مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز در این مراسم ضمن تبریک هفته معلم، تمامی کتب و آثار شهید مطهری را مرجع ارزنده ای برای تقویت باورهای دینی دانست و در توصیه ای به دانش آموزان، مطالعه کتاب های داستان راستان و تعلیم و تربیت شهید مطهری را سفارش کرد.
وی با اشاره به سالروز شهادت آيت‌الله مرتضي مطهري اظهار داشت: اين شهيد گرانقدر داراي شخصيت و تفكر باعظمت و والايي بوده است.
وي تصريح كرد: امام خميني (ره) در فرمايشات خود القابي همچون فيلسوف، متفكر و ... را به شهيد مطهري نسبت داده‌اند.
وی يادآور شد: تكريم و تجليل از مقام معلم در اصل وظيفه‌اي همگاني است كه مديران شهرستان براي گراميداشت هفته معطم بايد از هرگونه تلاشي دريغ نكنند.
اين مقام مسئول بر تبيين نقش شهيد مرتضي مطهري (ره) در روشنگري جامعه در تمام برنامه‌هاي هفته معلم تاكيد كرد و افزود: انتخاب سالروز شهادت استاد مرتضي مطهري به عنوان روز معلم ، انتخابي بسيار شايسته مي باشد .

آدرس کوتاه :