شورای فرهنگ عمومی شهرستان مهریز به ریاست امام جمعه این شهرستان برگزار شد

شورای فرهنگ عمومی شهرستان مهریز به ریاست امام جمعه این شهرستان برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، شورای فرهنگ عمومی شهرستان مهریز به ریاست امام جمعه این شهرستان و با حضور فرماندار و دیگر مسئولین برگزار شد و تجلیل از گروه های نمایش برتر در جشن های نیمه شعبان و توجیه روحانیون و هیئت امنای مساجد در خصوص فعالیت های و برنامه های ماه مبارک رمضان دو دستور کار این جلسه بود. حجت الاسلام  و المسلمین علی برهان امام جمعه مهریز همچنین بر اجرایی شدن مصوبات جلسات قبل در خصوص عفاف و حجاب تاکید کرد. حجت الاسلام مجید جعفرپور نیز در این جلسه از غبارروبی 50 مسجد شهری و روستائی در این شهرستان در هفته نکوداشت مساجد خبر داد و افزود: تهیه گلاب، کتاب دعا و بروشورهای ماه مبارک رمضان از دیگر برنامه های هفته نکوداشت مساجد در مهریز برگزار خواهد شد.
شورای فرهنگ عمومی شهرستان مهریز به ریاست امام جمعه این شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، شورای فرهنگ عمومی شهرستان مهریز به ریاست امام جمعه این شهرستان و با حضور فرماندار و دیگر مسئولین برگزار شد و تجلیل از گروه های نمایش برتر در جشن های نیمه شعبان و توجیه روحانیون و هیئت امنای مساجد در خصوص فعالیت های و برنامه های ماه مبارک رمضان دو دستور کار این جلسه بود.
حجت الاسلام  و المسلمین علی برهان امام جمعه مهریز همچنین بر اجرایی شدن مصوبات جلسات قبل در خصوص عفاف و حجاب تاکید کرد.
حجت الاسلام مجید جعفرپور نیز در این جلسه از غبارروبی 50 مسجد شهری و روستائی در این شهرستان در هفته نکوداشت مساجد خبر داد و افزود: تهیه گلاب، کتاب دعا و بروشورهای ماه مبارک رمضان از دیگر برنامه های هفته نکوداشت مساجد در مهریز برگزار خواهد شد.

آدرس کوتاه :