شهیدان سندهای افتخار ایران اسلامی هستند.


ديدار فرماندار ، امام جمعه و جمعي از مسئولين شهرستان مهريز با خانواده شهيدان عبداللهي و دهقاني زاده

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز ، صبح چهارشنبه فرماندار ، امام جمعه به همراه رئيس بنياد شهيد و فرمانده حوزه مقاومت بسيج علي بن ابيطالب (ع) مهريز با خانواده شهيدان عبداللهي و دهقانيزاده ديدار كردند.

 فرماندار مهريز در اين ديدار گفت: شهیدان سندهای افتخار ایران و اسلام هستند و ما هر چه داریم ازشهداست.

رضا زارع زاده خانواده‌های معظم شهدا را سرمایه‌های ارزشمندی برای جامعه و خدمت به آنان را توفیق الهی دانست و افزود: آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون جان گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده های آنان هستیم.

 وی با بیان اینکه تکریم و سرکشی از خانواده شهدا وظیفه همه ما می‌باشد، تصریح کرد: تکریم و سرکشی از خانواده معظم شهدا باید به فرهنگی در بین مسئولان تبدیل و در جامعه نیز نهادینه شود.

 

 ** شهدا دانش‌آموختگان مکتب امام حسین (علیه‌الاسلام) هستند

همچنين امام جمعه مهريز  خانواده های شهدا را از افتخارات کشور دانست و خاطرنشان کرد: مردم ایران همواره نشان داده اند که قدردان خون شهیدان هستند.

حجت الاسلام محي الديني گفت: شهدا با بصیرت و آگاهی، راه امامت و ولایت را پیمودند و در این مسیر نیز شهادت را مقدم بر حیات مادی دانستند و امروز نیز خانواده های آن بزرگمردان، همان مسیر را با افتخار و سربلندی طی می‌کنند.

محي الديني با بیان اینکه شهدا دانش‌آموختگان مکتب امام حسین (علیه‌الاسلام) هستند، افزود: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و ارزش های دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سنت دید و بازدید از خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

 

** شهدای ما با بصیرت و آگاهی، راه امامت و ولایت را پیمودند

رئيس بنياد شهيد شهرستان مهريز با اشاره به اینکه شهدای ما با بصیرت و آگاهی، راه امامت و ولایت را پیمودند، تصریح‌کرد: شهدا الگوی واقعی استقامت در حفظ ارزش‌های اسلامی هستند و با جانفشانی در راه اعتلای امنیت کشور جان خود را خالصانه تقدیم کردند.

خانجانخاني با بيان اینکه خانواده‌های شهدا نمونه آشکار ایثار و مقاومت و سرمایه‌های جاوید ایران اسلامی هستند، گفت: خانواده‌های معظم شهدا در ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداری از آرمان‌های امام راحل مهمترین نقش را ایفا می‌کنند.

مردم شهرستان مهريز 313 شهيد در دوران دفاع مقدس تقديم  انقلاب اسلامي كرده اند.

 
آدرس کوتاه :