شصت و ششمین زورخانه استان یزد در مهریز افتتاح شد


با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان ، مدیر کل صدا و سیمای استان ،فرماندار مهریز،جمعی ار مسئولان استانی و شهرستان و اهالی شهرستان مهریز سومین زورخانه شهرستان و شصت و ششمین زورخانه استان یزد در عصمت آباد مهریز افتتاح شد.

با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان ، مدیر کل صدا و سیمای استان ،فرماندار مهریز،جمعی ار مسئولان استانی و اهالی شهرستان مهریزدرپنج شنبه شب بیستم فروردین ماه  سومین زورخانه شهرستان  و شصت و ششمین زورخانه استان یزد درروستای عصمت آباد مهریز افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز:برای ساخت این زورخانه 100 متر مربعی افزون بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار هزینه شده که از این میزان یک میلیارد و 350 میلیون ریال آن توسط خیرین و بقیه توسط هیات باستانی استان یزد پرداخت شده است.

در مراسم افتتاح این زورخانه که به مینمت میلاد زهرای مرضیه (س) و با حضور مسوولان اجرایی و ورزشی و مردم برگزار شد رییس هیات پهلوانی و باستانی استان یزد گفت: با افتتاح این زورخانه تعداد آنها در مهریز به سه باب رسید.

محمد حسین ارزانش افزود: استان یزد در زمینه تعداد زورخانه به نسبت جمعیت در سطح کشور دارای مقام برتر است و هم اکنون سه هزار و 500 باستانی کار فعالیت دارند.

وی از همکاری مردم و مسوولان در ساخت زورخانه تشکر و بر آمادگی این هیات برای افتتاح زورخانه در مناطق مختلف استان یزد تاکید کرد .آدرس کوتاه :