شرکت 90 نفر قرآن آموز مهریزی در نهمین آزمون ملی قرآن کریم

شرکت 90 نفر قرآن آموز مهریزی در نهمین آزمون ملی قرآن کریم


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، هزار و 800 نفر از قرآن‌آموزان یزدی در آزمون ملی حفظ و مفاهیم قرآن کریم شرکت کردند. حجت‌الاسلام سلطانی، ناظر مرکز توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی کشور ظهر امروز در حاشیه بازدید از نهمین آزمون ملی حفظ و مفاهیم قرآن کریم در مهریز در جمع خبرنگاران از شرکت یک‌هزار و 800 قرآن‌آموز یزدی در نهمین آزمون ملی حفظ و مفاهیم قرآن کریم خبر داد. وی افزود: در این آزمون که به صورت هماهنگ در سراسر کشور و طی دو مرحله در اردیبهشت و مهرماه هر سال برگزار می‌شود، قرآن‌آموزان مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت سراسر کشور و داوطلبان آزاد به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. سلطانی عنوان کرد: این آزمون در سراسر کشور با شرکت 35 هزار نفر برگزار می‌شود که 90 درصد این آمار را جوانان تشکیل می‌دهند. وی استقبال خوب مادران یزدی از این آزمون را تحسین کرد و گفت: مادران یزدی با شرکت در این آزمون‌ها می‌توانند نقش بهتر و موثرتری را در تربیت فرزندان ایفا کنند که این نشان از دارالعباده بودن این استان دارد. سلطانی تصریح کرد: سؤالات این آزمون به دو صورت تستی و تشریحی متناسب با منابع آموزشی مؤسسات طراحی شده و نتایج آن نیز اواخر آذرماه اعلام می‌شود. وی افزود: ضمن اعطای گواهینامه پایان دوره، به نفرات برتر نیز جایزه اهدا می‌شود. بعد از این بازدید نیز مشکلات مراکز قرآنی مهریز در نشستی با حضور ناظر مرکز توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی کشور، فرماندار مهریز و جمعی از مسئولان شهرستانی و استانی بررسی شد. گفتنی است؛ از مجموع 1800 شرکت‌کننده این آزمون در استان یزد، 90 نفر از مهریز در این آزمون شرکت داشتند.
شرکت 90 نفر قرآن آموز مهریزی در نهمین آزمون ملی قرآن کریم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، هزار و 800 نفر از قرآن‌آموزان یزدی در آزمون ملی حفظ و مفاهیم قرآن کریم شرکت کردند.
حجت‌الاسلام سلطانی، ناظر مرکز توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی کشور ظهر امروز در حاشیه بازدید از نهمین آزمون ملی حفظ و مفاهیم قرآن کریم در مهریز در جمع خبرنگاران از شرکت یک‌هزار و 800 قرآن‌آموز یزدی در نهمین آزمون ملی حفظ و مفاهیم قرآن کریم خبر داد.
وی افزود: در این آزمون که به صورت هماهنگ در سراسر کشور و طی دو مرحله در اردیبهشت و مهرماه هر سال برگزار می‌شود، قرآن‌آموزان مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت سراسر کشور و داوطلبان آزاد به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.
سلطانی عنوان کرد: این آزمون در سراسر کشور با شرکت 35 هزار نفر برگزار می‌شود که 90 درصد این آمار را جوانان تشکیل می‌دهند.
وی استقبال خوب مادران یزدی از این آزمون را تحسین کرد و گفت: مادران یزدی با شرکت در این آزمون‌ها می‌توانند نقش بهتر و موثرتری را در تربیت فرزندان ایفا کنند که این نشان از دارالعباده بودن این استان دارد.
سلطانی تصریح کرد: سؤالات این آزمون به دو صورت تستی و تشریحی متناسب با منابع آموزشی مؤسسات طراحی شده و نتایج آن نیز اواخر آذرماه اعلام می‌شود.
وی افزود: ضمن اعطای گواهینامه پایان دوره، به نفرات برتر نیز جایزه اهدا می‌شود.
بعد از این بازدید نیز مشکلات مراکز قرآنی مهریز در نشستی با حضور ناظر مرکز توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی کشور، فرماندار مهریز و جمعی از مسئولان شهرستانی و استانی بررسی شد.
گفتنی است؛ از مجموع 1800 شرکت‌کننده این آزمون در استان یزد، 90 نفر از مهریز در این آزمون شرکت داشتند.

آدرس کوتاه :