شركت 322 قرآن آموز در آزمون سراسري قرآن كريم

شركت 322 قرآن آموز در آزمون سراسري قرآن كريم


رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهریز گفت: همزمان با سراسر کشور 322 قرآن آموز در شهرستان مهریز در محل زینبیه مزویر آباد در آزمون سراسری قرآن کریم شرکت کردند. به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز سيد رضا آقايي گفت: در این رویداد سراسری قرآنی تعداد ۳۲۲ نفر از قرآن آموزان ۵ موسسه فرهنگی قرآن و عترت همراه با داوطلبین آزاد در ۱۴ رشته قرآنی به رقابت پرداختند . وی افزود: این آزمون هر ۶ ماه یکبار در رشته های مختلف  مانند حفظ ، ترجمه و مفاهیم ، تدبر ، صرف و نحو مقدماتی و غیره در ۳۰ رشته قرآنی در سراسر کشور برگزار می شود که قرآن آموزان می توانند با شرکت در کلاسهای قرآنی و ثبت نام در این آزمون ها توانایی خود را در فراگیری قرآن بیازمایند. گفتنی است علاقه مندان می توانند حداکثر تا تاریخ ۲۰/۹/۱۳۹۲ از طریق پایگاه اینترنتی اداره آموزش معاونت به نشانی www.quranedu.ir  را دریافت نمایند.
شركت 322 قرآن آموز در آزمون سراسري قرآن كريم
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهریز گفت: همزمان با سراسر کشور 322 قرآن آموز در شهرستان مهریز در محل زینبیه مزویر آباد در آزمون سراسری قرآن کریم شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز سيد رضا آقايي گفت: در این رویداد سراسری قرآنی تعداد ۳۲۲ نفر از قرآن آموزان ۵ موسسه فرهنگی قرآن و عترت همراه با داوطلبین آزاد در ۱۴ رشته قرآنی به رقابت پرداختند.

وی افزود: این آزمون هر ۶ ماه یکبار در رشته های مختلف  مانند حفظ ، ترجمه و مفاهیم ، تدبر ، صرف و نحو مقدماتی و غیره در ۳۰ رشته قرآنی در سراسر کشور برگزار می شود که قرآن آموزان می توانند با شرکت در کلاسهای قرآنی و ثبت نام در این آزمون ها توانایی خود را در فراگیری قرآن بیازمایند.
گفتنی است علاقه مندان می توانند حداکثر تا تاریخ ۲۰/۹/۱۳۹۲ از طریق پایگاه اینترنتی اداره آموزش معاونت به نشانی www.quranedu.ir  را دریافت نمایند.
آدرس کوتاه :