سیمان مهریز تولیدات خود را در بورس کالا عرضه می کند

سیمان مهریز تولیدات خود را در بورس کالا عرضه می کند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، به نقل از خبرگزاری مهر، بررسی پرونده شرکت گروه صنعتی و معدنی سیمان تجارت مهریز که مدارک خود را برای عرضه تولید سیمان خود به بورس عرضه کرده‌ است، در حال نهایی شدن است. در بررسی‌ های اولیه کارشناسان بورس، این شرکت مشکل و نقصی نداشته و می توان امیدوار بود که این شرکت‌ نیز به شرکت ‌های پذیرش شده در بورس کالا برای عرضه سیمان در رینگ صنعتی این بازار بپیوندد. تاکنون 35 شرکت سیمانی در شرکت بورس کالای ایران پذیرش شده ‌اند که در صورت پذیرش شرکت‌ نام برده و چهار شرکت دیگر تعداد آنها به 40 شرکت خواهد رسید. این کارخانه با اعتبار 30 میلیارد تومان قابلیت تولید روزانه چهار هزار تن سیمان و سه هزار و 100 تا سه هزار و 200 تن کلینکر را داراست و با ارسال ماهانه بالغ بر 70 هزار تن سیمان به بازار مصرف استان یزد، زمینه اشتغالزایی 320 نفر به صورت مستقیم را فراهم کرده است.  
سیمان مهریز تولیدات خود را در بورس کالا عرضه می کند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، به نقل از خبرگزاری مهر، بررسی پرونده شرکت گروه صنعتی و معدنی سیمان تجارت مهریز که مدارک خود را برای عرضه تولید سیمان خود به بورس عرضه کرده‌ است، در حال نهایی شدن است.
در بررسی‌ های اولیه کارشناسان بورس، این شرکت مشکل و نقصی نداشته و می توان امیدوار بود که این شرکت‌ نیز به شرکت ‌های پذیرش شده در بورس کالا برای عرضه سیمان در رینگ صنعتی این بازار بپیوندد.
تاکنون 35 شرکت سیمانی در شرکت بورس کالای ایران پذیرش شده ‌اند که در صورت پذیرش شرکت‌ نام برده و چهار شرکت دیگر تعداد آنها به 40 شرکت خواهد رسید.
این کارخانه با اعتبار 30 میلیارد تومان قابلیت تولید روزانه چهار هزار تن سیمان و سه هزار و 100 تا سه هزار و 200 تن کلینکر را داراست و با ارسال ماهانه بالغ بر 70 هزار تن سیمان به بازار مصرف استان یزد، زمینه اشتغالزایی 320 نفر به صورت مستقیم را فراهم کرده است.

 

آدرس کوتاه :