سیدمهدی حسینی به عنوان مدیرجدید کمیته امداد امام خمینی(ره) مهریز معرفی شد

سیدمهدی حسینی به عنوان مدیرجدید کمیته امداد امام خمینی(ره) مهریز معرفی شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مراسم تودیع و معارفه مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) مهریز با حضور مدیرکل کمیته امداد استان، فرماندار مهریز و جمعی از مدیران ادارات شهرستان برگزار شد. در این مراسم مدیرکل کمیته امداد استان با بيان اين مطلب که امسال در روز جشن ملي ـ معنوي عاطفه ها تعداد 2 هزار و 230 پايگاه، کار جمع آوري کمکهاي مردمي جهت دانش آموزان بي بضاعت را در سطح استان برعهده دارند افزود: تعداد 2 هزار پايگاه در سطح مدارس و مراکز آموزش عالي ، 200 پايگاه در معابر و ميادين اصلي و تعداد 30 پايگاه در مساجد استان در اين زمينه فعال خواهند بود. وی در خصوص تغييرات بوجود آمده در برگزاري جشن عاطفه ها در سالجاري، اظهار داشت: امسال جشن عاطفه ها در دو  روز با شعار کرامت علوي، جهاد اقتصادي و مهرورزي اجرا خواهد شد. در ادامه نیزفرماندار مهريز نيز در اين نشست خدمت به محرومان و ضعفا را يكي از اهداف اصلي نظام اسلامي دانست و اظهار داشت: اين وظيفه خطير و مهم به كميته امداد امام خميني (ره) تفويض شده و اين نهاد در گذشته با بهره‌گيري از هدايت‌هاي امام راحل و هم‌اكنون با توجه به منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي در اين راستا گام‌هاي بسيار مهمي را برداشته است.  مهدي کياني‌مقدم تصريح کرد: در رسالت كميته امداد، اجراي سنت‌هاي حسنه و توسعه فرهنگ انفاق و نيكوكاري به صورت يك راهبرد و هدف مهم براي نظام مورد توجه است. در پایان نیز از زحمات و تلاش های محمد زارع مدیر سابق کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) مهریز قدردانی و سیدمهدی حسینی به عنوان مدیرجدید این نهاد معرفی شد.
سیدمهدی حسینی به عنوان مدیرجدید کمیته امداد امام خمینی(ره) مهریز معرفی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مراسم تودیع و معارفه مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) مهریز با حضور مدیرکل کمیته امداد استان، فرماندار مهریز و جمعی از مدیران ادارات شهرستان برگزار شد.
در این مراسم مدیرکل کمیته امداد استان با بيان اين مطلب که امسال در روز جشن ملي ـ معنوي عاطفه ها تعداد 2 هزار و 230 پايگاه، کار جمع آوري کمکهاي مردمي جهت دانش آموزان بي بضاعت را در سطح استان برعهده دارند افزود: تعداد 2 هزار پايگاه در سطح مدارس و مراکز آموزش عالي ، 200 پايگاه در معابر و ميادين اصلي و تعداد 30 پايگاه در مساجد استان در اين زمينه فعال خواهند بود.
وی در خصوص تغييرات بوجود آمده در برگزاري جشن عاطفه ها در سالجاري، اظهار داشت: امسال جشن عاطفه ها در دو  روز با شعار کرامت علوي، جهاد اقتصادي و مهرورزي اجرا خواهد شد.
در ادامه نیزفرماندار مهريز نيز در اين نشست خدمت به محرومان و ضعفا را يكي از اهداف اصلي نظام اسلامي دانست و اظهار داشت: اين وظيفه خطير و مهم به كميته امداد امام خميني (ره) تفويض شده و اين نهاد در گذشته با بهره‌گيري از هدايت‌هاي امام راحل و هم‌اكنون با توجه به منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي در اين راستا گام‌هاي بسيار مهمي را برداشته است.
 مهدي کياني‌مقدم تصريح کرد: در رسالت كميته امداد، اجراي سنت‌هاي حسنه و توسعه فرهنگ انفاق و نيكوكاري به صورت يك راهبرد و هدف مهم براي نظام مورد توجه است.

در پایان نیز از زحمات و تلاش های محمد زارع مدیر سابق کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) مهریز قدردانی و سیدمهدی حسینی به عنوان مدیرجدید این نهاد معرفی شد.

آدرس کوتاه :