سرپرست جدید کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) یزد با امام جمعه مهریز دیدار کرد

سرپرست جدید کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) یزد با امام جمعه مهریز دیدار کرد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، سرپرست جدید کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) یزد با امام جمعه مهریز دیدار کرد. محمد اکبری سرپرست جدید کمیته امداد حضرت امام خمینی یزد  به همراه مدیر کل سابق، فرماندار مهریز و رئیس کمیته امداد مهریز با حجت الاسلام و المسلمین علی برهان دیدار و مسائل و مشکلات مددجویان این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت. امام جمعه مهریز در این دیدار در توصیه ای به پرسنل کمیته امداد حفظ کرامت و شخصیت افراد در کمک‌رسانی را ضروری دانست و گفت: دین مبین اسلام توجه و تأکید ویژه ای به رعایت کرامت انسانی دارد. وی افزود: بايد در راه كمك به محرومان رعايت آبروي آنان بشود كه خداي نكرده عزت نفس محرومان خدشه‌‌دار نشود. وی گفت: تشكيل كميته امداد به دستور امام راحل ناشي از بينش عميق سياسي ايشان بود كه ثابت كرد ايشان لحظه‌اي از فكر محرومان جامعه غافل نبوده و با تشكيل نهادهاي خاص به دنبال خدمت به آنان هستند. حجت الاسلام برهان در ادامه با اشاره به محدود بودن كمك‌هاي كميته امداد گفت: اميد است با افزايش بودجه اين نهاد حمايتي، افراد زيرپوشش از مستمري بيشتري برخوردار شوند تا نیازهای آنان به طور کامل رفع شود.
سرپرست جدید کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) یزد با امام جمعه مهریز دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، سرپرست جدید کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) یزد با امام جمعه مهریز دیدار کرد.
محمد اکبری سرپرست جدید کمیته امداد حضرت امام خمینی یزد  به همراه مدیر کل سابق، فرماندار مهریز و رئیس کمیته امداد مهریز با حجت الاسلام و المسلمین علی برهان دیدار و مسائل و مشکلات مددجویان این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.
امام جمعه مهریز در این دیدار در توصیه ای به پرسنل کمیته امداد حفظ کرامت و شخصیت افراد در کمک‌رسانی را ضروری دانست و گفت: دین مبین اسلام توجه و تأکید ویژه ای به رعایت کرامت انسانی دارد.
وی افزود: بايد در راه كمك به محرومان رعايت آبروي آنان بشود كه خداي نكرده عزت نفس محرومان خدشه‌‌دار نشود.
وی گفت: تشكيل كميته امداد به دستور امام راحل ناشي از بينش عميق سياسي ايشان بود كه ثابت كرد ايشان لحظه‌اي از فكر محرومان جامعه غافل نبوده و با تشكيل نهادهاي خاص به دنبال خدمت به آنان هستند.
حجت الاسلام برهان در ادامه با اشاره به محدود بودن كمك‌هاي كميته امداد گفت: اميد است با افزايش بودجه اين نهاد حمايتي، افراد زيرپوشش از مستمري بيشتري برخوردار شوند تا نیازهای آنان به طور کامل رفع شود.

آدرس کوتاه :