سرهنگ محمدرضا دهقان دهنوی به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز معرفی شد

سرهنگ محمدرضا دهقان دهنوی به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز معرفی شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز برگزار و ضمن قدردانی از زحمات سرهنگ سبزعلی اکبری، سرهنگ محمدرضا دهقان دهنوی به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز معرفی شد. در این مراسم ابتدا حجت الاسلام پورصادقی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج مهریز به سخنرانی در خصوص جنگ نرم و افزایش بصیرت پرداخت و در ادامه نیز مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز یکی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی را تأسیس سپاه پاسداران به فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی عنوان کرد و با اشاره به خدمات بزرگ سپاه پاسداران بر انقلاب اسلامی و ملت ایران، از زحمات و تلاش اين سبزپوشان سرو قامت قدرداني كرد. وی تصريح كرد: امام راحل تا آخر عمر از سپاه حمایت می کردند و می فرمودند من از سپاه راضی هستم و امروز نیز مقام معظم رهبری به این مجموعه عنایت دارند و می فرمایند سپاه در تاریخ ما یک پدیده کم نظیر و شاید بی نظیر است. در ادامه جانشین فرماندهی سپاه الغدیراستان هم به ارائه گزارشی در خصوص برنامه های سپاه الغدیر استان در مقابله با جنگ نرم دشمن پرداخت. گفتنی است  سرهنگ سبزعلی اکبری پس از چندسال خدمت در این سمت به جمع پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت پیوست.  
سرهنگ محمدرضا دهقان دهنوی به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز معرفی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز برگزار و ضمن قدردانی از زحمات سرهنگ سبزعلی اکبری، سرهنگ محمدرضا دهقان دهنوی به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز معرفی شد.
در این مراسم ابتدا حجت الاسلام پورصادقی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج مهریز به سخنرانی در خصوص جنگ نرم و افزایش بصیرت پرداخت و در ادامه نیز مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز یکی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی را تأسیس سپاه پاسداران به فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی عنوان کرد و با اشاره به خدمات بزرگ سپاه پاسداران بر انقلاب اسلامی و ملت ایران، از زحمات و تلاش اين سبزپوشان سرو قامت قدرداني كرد.
وی تصريح كرد: امام راحل تا آخر عمر از سپاه حمایت می کردند و می فرمودند من از سپاه راضی هستم و امروز نیز مقام معظم رهبری به این مجموعه عنایت دارند و می فرمایند سپاه در تاریخ ما یک پدیده کم نظیر و شاید بی نظیر است.
در ادامه جانشین فرماندهی سپاه الغدیراستان هم به ارائه گزارشی در خصوص برنامه های سپاه الغدیر استان در مقابله با جنگ نرم دشمن پرداخت.
گفتنی است  سرهنگ سبزعلی اکبری پس از چندسال خدمت در این سمت به جمع پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت پیوست.

 

آدرس کوتاه :