زنگ سپاس از معلم در مدارس مهريز نواخته شد


به گزارش روابط عموي فرمانداري مهريز ، فرماندار این شهرستان روز شنبه با حضور در آئین سپاس از معلم كه با حضور جمعی از مسئولين، فرهنگیان و دانش آموزان در مدرسه پروين اعتصامي این شهرستان برگزار شد ، گفت: معلمان افتخار علم آموزی در جامعه را بر عهده دارند . رضا زارع زاده مهريزي با بیان این که اسلام هرگز رکود علمی و مالی را بر نمی تابد تاکید کرد: با فراگیری علوم باید برای بهبود اقتصادی جامعه تلاش کنیم . وی با اشاره به اینکه سپاس از معلم ارج نهادن به مقام علم و تقوی است، تصریح کرد: معلمان خالصانه و صادقانه و بدون هیچ چشمداشتی در راه عزت و اقتدار کشور گام بر می دارند و شایسته تجلیل و قدردانی هستند . نايب رئیس شورای فرهنگ عمومی مهريز، خاطر نشان کرد: مدارس ما باید همچون گذشته مهد تربیت شخصیت های فاخری چون مطهری ها باشد و همه باید از آموزش و پرورش با توجه به رسالت های مهمی که دارد، حمایت و پشتیبانی کنند .  فرماندار مهريز تاکید کرد: معلمان در جامعه ما نقش مهمی در تربیت دانش آموزان دارند و باید همواره با جدیت در انجام این رسالت خطیر نقش آفرین باشند .

به گزارش روابط عموي فرمانداري مهريز ، فرماندار این شهرستان روز شنبه با حضور در آئین سپاس از معلم كه با حضور جمعی از مسئولين، فرهنگیان و دانش آموزان در مدرسه پروين اعتصامي این شهرستان برگزار شد ، گفت: معلمان افتخار علم آموزی در جامعه را بر عهده دارند.
رضا زارع زاده مهريزي با بیان این که اسلام هرگز رکود علمی و مالی را بر نمی تابد تاکید کرد: با فراگیری علوم باید برای بهبود اقتصادی جامعه تلاش کنیم.
وی با اشاره به اینکه سپاس از معلم ارج نهادن به مقام علم و تقوی است، تصریح کرد: معلمان خالصانه و صادقانه و بدون هیچ چشمداشتی در راه عزت و اقتدار کشور گام بر می دارند و شایسته تجلیل و قدردانی هستند.
نايب رئیس شورای فرهنگ عمومی مهريز، خاطر نشان کرد: مدارس ما باید همچون گذشته مهد تربیت شخصیت های فاخری چون مطهری ها باشد و همه باید از آموزش و پرورش با توجه به رسالت های مهمی که دارد، حمایت و پشتیبانی کنند.
 فرماندار مهريز تاکید کرد: معلمان در جامعه ما نقش مهمی در تربیت دانش آموزان دارند و باید همواره با جدیت در انجام این رسالت خطیر نقش آفرین باشند.
آدرس کوتاه :