رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مهریز خبر داد/نمایش ماهی رنگین کمان در مهریز برگزار می گردد.


رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مهریز با اشاره به اینکه ماهی رنگین‌کمان”، عنوان نمایشی است که توسط تریلی تئاتر کانون در استان‌های کرمان، یزد، فارس و اصفهان به اجرا درمی‌آید، از نمایش این تئاتر در شهرستان مهریز خبر داد.

رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مهریز  با اشاره به اینکه ماهی رنگین‌کمان"، عنوان نمایشی است که توسط تریلی تئاتر کانون در استان‌های کرمان، یزد، فارس و اصفهان به اجرا درمی‌آید، از نمایش این تئاتر در شهرستان مهریز  خبر داد.

این نمایش شاد و موزیکال براساس کتاب ماهی رنگین‌کمان تولید شده‌ و داستان نمایش در زیر آب برای دو ماهی که شاگرد مدرسه‌ی خرچنگ هستند، روی می‏‏دهد و کودکان و نوجوانان مهریزی می‌توانند ماجراهای آن‌ها را در اجراهای تریلی سیار تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دنبال کنند.

به گفته سرکار خانم مهرعلی ، مدیر کانون پرورش کودکان و نوجوانان شهرستان مهریز  این تریلر روز  چهارشنبه ساعت ۹ صبح با همراهی دهیاری خورمیز علیا در محل حسینیه اعظم این محله خواهد بود .

رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مهریز  ، همچنیتن افزود : ماهی رنگین‌کمان به کارگردانی "احمد تیموری" و با بازی "سپیده زینلی"، "سحر زینلی" و احمد تیموری صبح روز چهارشنبه در مهریز  و سپس  در محله حسن آباد یزد  اجرا خواهد داشت.


آدرس کوتاه :